Přejít na obsah

BUDGET 35k - 65k


Koba

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

image.png.29464aca36bc920235767a93ee50ed1f.png

Od značky Rado mě padly do oka spíše tyhle koníci, ještě v modré a černé barvě ciferníku. Ještě 80h rezervy 

před 13 hodinami, tombas napsal:

Rado se dělá ve třech velikostech 37,3, 42 a 45 mm, hodil jsem jen příklad, stačí někde pohledat správnou barvu a velikost.

 

Upraveno uživatelem Koba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a když už se ti koníci líbí, tyhle z inzerce vyzkoušet nechceš? Nevím, jakou to má strojovnu a zlaté indexy se asi taky nemusí líbit každému. Ale za ty prachy aspoň na lítačku... :) Tady více fotek a informací: https://www.watchprosite.com/horological-meandering/retro-rado/17.874498.5960078/ ...ale četl jsem hesalit sklíčko? 

Jinak u BB36 mi nějak vždycky vadila ta trochu "obtloustlá" luneta.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, DaveSty napsal:

No a když už se ti koníci líbí, tyhle z inzerce vyzkoušet nechceš? Nevím, jakou to má strojovnu a zlaté indexy se asi taky nemusí líbit každému. Ale za ty prachy aspoň na lítačku... :) Tady více fotek a informací: https://www.watchprosite.com/horological-meandering/retro-rado/17.874498.5960078/ ...ale četl jsem hesalit sklíčko? 

Jinak u BB36 mi nějak vždycky vadila ta trochu "obtloustlá" luneta.

 

 

Tak ty vypadají super, kdybych pořídil něco levnějšího možná se i ozvu a vzal bych i tyto, ale mám nějaký budget, když teď něco seberu sníží se tak nabídka mého výběru.  Musím počkat na otevření Koscomu a skoro všechny jmenované modely tam mají a půjdu poslušně zkoušet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...