Přejít na obsah

BUDGET 35k - 65k


Koba

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky za tipy, cena 65k je opravdu stropní, takže přes ni nepůjdu, to samé se týká velikosti, když už půjdu do hodinek pro mě za takové peníze, upřednostil bych i vyhovující velikost na mé zapěstí, jak jsem psal na začátku vlákna strop 40mm ideálně 39 nebo menší), U těch quarztů mám dojem, že GS jsou na tom lépe. U béček se mi moc nelíbí ta luneta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tu padly ty Golden Horse z inzerce, pokud se nepletu, je to kus, co jsem dotahl na forum ja. Vubec nechapu, ze tam v inzerci jeste jsou. Ty hodinky jsou totalni pecka a pro malou ruku ideal. Maji sroubovaci korunku, WR100M, takze prinejhorsim i vody se neboji. Slusi jim remeny, perlony atd. Je to chronometr, mne jako nove sly bezvadne. Navic to zpracovani, takove jsem v tehle cenove kategorii jeste nevidel. Vse krasne ostre, vse licuje, sroubovani korunky je naprosto precizni, serizovani casu bez jakychkoliv vuli. Tresnickou na dortu jsou dve veci:
1) Kyklop je vnitrni, takze se kolem nej neusazuje zadnej bordel, protoze zvenku je sklicko hladke.
2) S otaceci kotvickou je mega sranda, cloveka to bavi mrskat rukou jen tak, aby se kotvicka pootacela.
Aquisy super, brajtle super, ale za tech par baku Rado dle me tezko hleda konkurenci. Obecne je to tady dost podcenovana znacka, coz se da asi i pochopit, protoze ten design nemusi sednout kazdemu.
494c29d0514e3355ceebb9b5dbaa967f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Micey napsal:

Je fakt, ze takovy 41mm Colty nejsou blbej napad. Jsou krasne nizky, celkem maly, na becka decentni a nechaj se sehnat pod sedesat novy. No a pri vsi ucte k Orisu, sou to brajtle:)
 

 

9E2D6FC0-73CE-4D21-99B7-CBD96D726963.jpeg

Len tak medzi rečou, kde sa dajú takéto nové Colty zohnať pod 60t. Kč?

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, AndyAaron napsal:

Jak tu padly ty Golden Horse z inzerce, pokud se nepletu, je to kus, co jsem dotahl na forum ja. Vubec nechapu, ze tam v inzerci jeste jsou. Ty hodinky jsou totalni pecka a pro malou ruku ideal. Maji sroubovaci korunku, WR100M, takze prinejhorsim i vody se neboji. Slusi jim remeny, perlony atd. Je to chronometr, mne jako nove sly bezvadne. Navic to zpracovani, takove jsem v tehle cenove kategorii jeste nevidel. Vse krasne ostre, vse licuje, sroubovani korunky je naprosto precizni, serizovani casu bez jakychkoliv vuli. Tresnickou na dortu jsou dve veci:
1) Kyklop je vnitrni, takze se kolem nej neusazuje zadnej bordel, protoze zvenku je sklicko hladke.
2) S otaceci kotvickou je mega sranda, cloveka to bavi mrskat rukou jen tak, aby se kotvicka pootacela.
Aquisy super, brajtle super, ale za tech par baku Rado dle me tezko hleda konkurenci. Obecne je to tady dost podcenovana znacka, coz se da asi i pochopit, protoze ten design nemusi sednout kazdemu.
494c29d0514e3355ceebb9b5dbaa967f.jpg

Ja jsem jednoznacne pro ty Rada. Todle je opravdu velka parada. Me se teda libi moc.. Moc pekny hodinky, palec hore👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 11. 2020 v 13:42, Postal80 napsal:

Ja jsem jednoznacne pro ty Rada. Todle je opravdu velka parada. Me se teda libi moc.. Moc pekny hodinky, palec hore👍👍

image.png.116f0fb7696ab15cda775cca79685188.png

Ano, příznávám, ty Rada jsou opravdu pěkné :) ale přece jenom když už, tak bych šel do těchto koníků, 80 rezerva a na tomhle slušivým tahu se svýma 37mm ideální. Prosím Vás, někde jsem tu dřív četl k čemu sloužila ta kotvička - už jsem zapomněl, vysvětlí mi někdo? Respektive teď jsem pochopil, že už je to jen nějakej for fun prvek bez funkce nebo se pletu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď chceš na ťahu zamysli sa aj ako je riešená mikroregulácia (ak je vôbec riešená).

U potápiek je vždy aspoň obyčajná spona s dierkami, pri lepších je už bez nástrojová (bomba vec).

U pilotiek a nepotápkových hodiniek táto mikroregulácia je skôr výnimka. Treba na to myslieť, aby si nedopadol ako ja, že mám doma kvalitný ťah bez mikroregulácie a nemôžem na ňom hodinky nosiť, lebo sa mi počas dňa ruka dosť mení a bez mikroregulácie je to dosť nepohodlné. Kvôli tomuto na ťahu nosím len Christopher Ward C60 Mk3 lebo majú parádnu sponu s výborne vyriešenou mikroreguláciou. Ostatné hodinky nosím na kožených remeňoch aj keď mám ťah v šuflíku (Damasko, SDGM).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle už sice nejsou Brajtle nebo Omegy, ale na denní nošení mi přijdou OK - velikost 41mm, WR 200m, GMT...

Tag Heuer Formula 1: https://www.wdl.sk/cs/tag-heuer-formula-1-waz211a-ba0875/?utm_source=glami.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Glami.cz&gci=a9c82d12ae269d0ffd9496ca7ab335d9c2a4497f

waz211a-ba0875-39ed14b411d2cf4617c56e8a44fd51ff.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tagy jsou 41 too big for me. Co se týče tahu - mikroregulace je pro mě novinka respektive nikdy jsem to ani neřešil, takže je to pro mě spíš malý bonus. Zatím co se týče výběru, GS SBGX261 quarz, Rado Golden Horse, Oris Aquis, Longiny zatím jen na oko, z Tudorů bych přece jenom možná vzal nějaký princátka, jak jsem tady trošku odbouchl pana Caymana. 

V 11. 11. 2020 v 1:21, cayman napsal:


 

image.png.38cd3ac41155795daa0f8bb9b70286d2.pngimage.png.e721f76f283830a0d5b38f3f77178aaa.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...