Přejít na obsah

BUDGET 35k - 65k


Koba

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, Koba napsal:

https://www.thewatchcompany.com/grand-seiko-9r-spring-drive-sbga085-grand-seiko-sbga085-m9m6vjzo.html#  here (foto ilustrativní) takže v případě koupi zažádat 

 

Ok, dík a počítals, kolik by to tedy reálně vyšlo se vším všudy? (nerejpu, jen se ptám, zajímá mě to).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 minutami, warann napsal:

Ok, dík a počítals, kolik by to tedy reálně vyšlo se vším všudy? (nerejpu, jen se ptám, zajímá mě to).

Jak jsem psal na začátku, v Japonsku žije kamarád (obchoduje tam) každé 3 měsíce se vrací, vzhledem k tomu, že by mohl hodinky zakoupit a vzít si je po cestě zpět do ČR na ruku :) (tím se zbavím veškerého uvalení cla, cenu dopravy, když započítám daň, kterou zaplatíš při nákupu na japonským marketu (jestli jsem četl správně tak tam daň nebyla započítána, vejdeš se do 65 k  - 300k japonských jenu), jen bych si musel počkat než se zase vrátí.... Jinak by se mi to samozřejmě nevyplatilo, ale mám tuhle příležitost a vozí mi občas nějaké věci, tak proč toho "nevyužít" v tomto případě :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, tak já si řikal, že pujdu do těch quartzů a vy mě nabalíte na Tudory nakonec. Jsou krásné, ale možná až moc elegantní (ten dojem dělají až moc elegantně tenké hodinové/minutové ručičky), takže bych možná zůstal u těch BB36 

před 42 minutami, emef napsal:

Zas na druhou stranu aby fakt nechyběla ta datumovka. Já už se na to zvyknul, ale znám lidi, co to nedali a nakonec jim to votrávilo hodinky. :) Jinak já jako velkej fanda Tudoru bych ještě navrhnul 1926, který maj zas takovej datejustovej feel. Pohodlný jubilee a šroubovací korunka. Myslim, že i když člověk spadne ve smokingu vožralej do řeky, tak se nic moc nestane. :)

image.png.a3a1c6484a60f1e0a6fb2fdac745f293.png

image.png.d59e4e6ed2a7ac74175d8f5af9ed9dd8.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, AR maj peknej.. ale vzhledem k tomu; ze celej zbytek hodinek je vicemene neposkrabatelnej (teda pokud maj ten jejich puvodni ice-hardening), chce to pozadat o pouze vnitrni AR - je to hnusny, pokud hodinky jsou po pul roce 100% netknuty a na AR par slincu. No a pak uz ten AR zas tak supr neni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajajaj no vidíš to 43, jsem si nevšiml, myslel jsem si že je to upravený model těch 556image.png.b971f4f626cb455adfc7c97efdddbe54.png,

ty longines jsou asi na mě moc přeplácaný, a chronograph úplně nehledám teď - libí se mi jinak panda chrona od značek Hamilton, Heuer.

Co se týče výběru tak BB36 - jsou teda hodně na stropu mýho budgetu ( což je pochopitelný, jen to chci konstatova), vzhledově jsou však krásně čisté to se mi moc libí a ten tah vypadá super, ty sinny jako univerzály mají taky něco do sebe (to bych si koupil ještě jedny hodinky k nim) + se mi stále libí quartzový GS, počkám než se otevře Koscom a půjdu si je vyzkoušet to si myslím, že utvrdí moje rozhodnutí, ale dnes jsem četl, že chtějí opět prodlužovat lockdown, takže převlékacích kabinek se asi nedočkám. Avšak stále jsem otevřen nabídkám. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...