Jump to content

Recommended Posts

• Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 11 minutami, warann napsal:

Ok, dík a počítals, kolik by to tedy reálně vyšlo se vším všudy? (nerejpu, jen se ptám, zajímá mě to).

Jak jsem psal na začátku, v Japonsku žije kamarád (obchoduje tam) každé 3 měsíce se vrací, vzhledem k tomu, že by mohl hodinky zakoupit a vzít si je po cestě zpět do ČR na ruku :) (tím se zbavím veškerého uvalení cla, cenu dopravy, když započítám daň, kterou zaplatíš při nákupu na japonským marketu (jestli jsem četl správně tak tam daň nebyla započítána, vejdeš se do 65 k  - 300k japonských jenu), jen bych si musel počkat než se zase vrátí.... Jinak by se mi to samozřejmě nevyplatilo, ale mám tuhle příležitost a vozí mi občas nějaké věci, tak proč toho "nevyužít" v tomto případě :) 

Ty jo, tak já si řikal, že pujdu do těch quartzů a vy mě nabalíte na Tudory nakonec. Jsou krásné, ale možná až moc elegantní (ten dojem dělají až moc elegantně tenké hodinové/minutové ručičky), takže bych možná zůstal u těch BB36 

před 42 minutami, emef napsal:

Zas na druhou stranu aby fakt nechyběla ta datumovka. Já už se na to zvyknul, ale znám lidi, co to nedali a nakonec jim to votrávilo hodinky. :) Jinak já jako velkej fanda Tudoru bych ještě navrhnul 1926, který maj zas takovej datejustovej feel. Pohodlný jubilee a šroubovací korunka. Myslim, že i když člověk spadne ve smokingu vožralej do řeky, tak se nic moc nestane. :)

image.png.a3a1c6484a60f1e0a6fb2fdac745f293.png

image.png.d59e4e6ed2a7ac74175d8f5af9ed9dd8.png

Jo, AR maj peknej.. ale vzhledem k tomu; ze celej zbytek hodinek je vicemene neposkrabatelnej (teda pokud maj ten jejich puvodni ice-hardening), chce to pozadat o pouze vnitrni AR - je to hnusny, pokud hodinky jsou po pul roce 100% netknuty a na AR par slincu. No a pak uz ten AR zas tak supr neni:)

Ajajaj no vidíš to 43, jsem si nevšiml, myslel jsem si že je to upravený model těch 556image.png.b971f4f626cb455adfc7c97efdddbe54.png,

ty longines jsou asi na mě moc přeplácaný, a chronograph úplně nehledám teď - libí se mi jinak panda chrona od značek Hamilton, Heuer.

Co se týče výběru tak BB36 - jsou teda hodně na stropu mýho budgetu ( což je pochopitelný, jen to chci konstatova), vzhledově jsou však krásně čisté to se mi moc libí a ten tah vypadá super, ty sinny jako univerzály mají taky něco do sebe (to bych si koupil ještě jedny hodinky k nim) + se mi stále libí quartzový GS, počkám než se otevře Koscom a půjdu si je vyzkoušet to si myslím, že utvrdí moje rozhodnutí, ale dnes jsem četl, že chtějí opět prodlužovat lockdown, takže převlékacích kabinek se asi nedočkám. Avšak stále jsem otevřen nabídkám. 

z vlastní zkušenosti sem taky za BB36, nedávno sem je tu prodal a trošku toho lituju 😁

Jsou fakt skvěle, zpracování je parádní, suprová lumi, wr 150m, opravdu výborné univerzální hodinky které jsou velice pohodlné.

Ahoj co tudory prince day+date je to jako datejusty mam zapesti 18,5 a jsou hrozne pohodlny, taky jsem se rozhodoval mezi bb36, ale nesedly mi.. a telicko datejustu, lupicka a day date vyhralo, byly na ruce stejny jako oyster perpetualy a staly o 80 min

Sent from my iPhone using Tapatalk