Jump to content

Recommended Posts

• Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 9 hodinami, cayman napsal:

d669e76f9ddbedf371749ed09f073828.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

image.png.e5a794b235d7a7355ab403091c385995.png

Už mám tyhle starý homage Bulovy, tak nevim jestli chci pořizovat dalšího bratrskýho kyklopa, když koukám na to porovnání těch Tudorů. furt přemýšlím na tou palcátovou ručičkou...

image.png.29464aca36bc920235767a93ee50ed1f.png

Od značky Rado mě padly do oka spíše tyhle koníci, ještě v modré a černé barvě ciferníku. Ještě 80h rezervy 

před 13 hodinami, tombas napsal:

Rado se dělá ve třech velikostech 37,3, 42 a 45 mm, hodil jsem jen příklad, stačí někde pohledat správnou barvu a velikost.

Edited by Koba

No a když už se ti koníci líbí, tyhle z inzerce vyzkoušet nechceš? Nevím, jakou to má strojovnu a zlaté indexy se asi taky nemusí líbit každému. Ale za ty prachy aspoň na lítačku... :) Tady více fotek a informací: https://www.watchprosite.com/horological-meandering/retro-rado/17.874498.5960078/ ...ale četl jsem hesalit sklíčko? 

Jinak u BB36 mi nějak vždycky vadila ta trochu "obtloustlá" luneta.

před 2 hodinami, Koba napsal:

U těch Oris jsem psal na začátku toho vlákna, mají moc masivní pouzdro, vážit o 10-15kg víc vezmu si je :D

jj ty aquisy jsou pěkny, ale celkem vysoky mě přišly, mrkni ještě na TT3 day-date to byly přijemny hodinky a nebo divers 65

před 17 hodinami, DaveSty napsal:

No a když už se ti koníci líbí, tyhle z inzerce vyzkoušet nechceš? Nevím, jakou to má strojovnu a zlaté indexy se asi taky nemusí líbit každému. Ale za ty prachy aspoň na lítačku... :) Tady více fotek a informací: https://www.watchprosite.com/horological-meandering/retro-rado/17.874498.5960078/ ...ale četl jsem hesalit sklíčko? 

Jinak u BB36 mi nějak vždycky vadila ta trochu "obtloustlá" luneta.

Tak ty vypadají super, kdybych pořídil něco levnějšího možná se i ozvu a vzal bych i tyto, ale mám nějaký budget, když teď něco seberu sníží se tak nabídka mého výběru.  Musím počkat na otevření Koscomu a skoro všechny jmenované modely tam mají a půjdu poslušně zkoušet. 

Příkláním se ke klukům co křičej Oris. Ze začátku sem taky nebyl jejich fanda a akorát dneska sem pořídil od kolegy ze zdejšího fora zelený aquise a ještě sem se na ně nepřestal dívat.