Jump to content

Recommended Posts

I když jsou ty Tudory v prodejní sekci hezké, tak nesplňují zadání - jsou to 34mm. Koba shání 36-39

Ještě tu nezazněl Nomos. Velikostí se většina modelů v pohodě vejde do parametrů a mají i vlastní tahy, byť uznávám, že asi nemusí sednout do vkusu každému. Nomos club date má 38,5mm a i s cenou za tah se pohybuješ cca 57 za nový hodinky.

Edited by Chegi
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obvod zápěstí je jedna věc, ale ještě důležitější je šířka. Můžeš mít i větší hodinky, pokud nebudou mít dlouhé nožky, které přesahují okraj zápěstí. Sleduj spíše hodnotu lug to lug, než průměr pouzdra.

před 1 hodinou, Koba napsal:

Co se týče těch tudoru, tady bych možná u té velikosti změnil názor, vzhledem k mému malému zápěstí bych hecnul i 34mm. Nomos mrknu ještě díky za tip

Ehm, jenom pro info, ja je prodávám jsou to 36, jsou o 21 let mladší, full set a stojí o pět míň... Jsem z Prahy jestli chceš můžeš si je přijet zkusit

inzerát zde

Jo a ještě jsou day date a v záruce, ti závidim takovouhle nabídku😂🙂 na chronu za ně nějakej němec chce i 80.., já je prodávám za co jsem je koupil protože chci sportovnější a víc tool hodinky, protože si tyhle pořád sundavám abych jim nic neudělal a to nemam rad, předtim jsem měl seika a s těma jsem dělal všechno, ale zase jsem chtěl něco lepšího, to je pořád dokola, to asi tady nemusim nikomu vypravět😂😂