Přejít na obsah

BUDGET 35k - 65k


Koba

Doporučené příspěvky

I když jsou ty Tudory v prodejní sekci hezké, tak nesplňují zadání - jsou to 34mm. Koba shání 36-39

Ještě tu nezazněl Nomos. Velikostí se většina modelů v pohodě vejde do parametrů a mají i vlastní tahy, byť uznávám, že asi nemusí sednout do vkusu každému. Nomos club date má 38,5mm a i s cenou za tah se pohybuješ cca 57 za nový hodinky.

Upraveno uživatelem Chegi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, Koba napsal:

Co se týče těch tudoru, tady bych možná u té velikosti změnil názor, vzhledem k mému malému zápěstí bych hecnul i 34mm. Nomos mrknu ještě díky za tip

Ehm, jenom pro info, ja je prodávám jsou to 36, jsou o 21 let mladší, full set a stojí o pět míň... Jsem z Prahy jestli chceš můžeš si je přijet zkusit

inzerát zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ještě jsou day date a v záruce, ti závidim takovouhle nabídku😂🙂 na chronu za ně nějakej němec chce i 80.., já je prodávám za co jsem je koupil protože chci sportovnější a víc tool hodinky, protože si tyhle pořád sundavám abych jim nic neudělal a to nemam rad, předtim jsem měl seika a s těma jsem dělal všechno, ale zase jsem chtěl něco lepšího, to je pořád dokola, to asi tady nemusim nikomu vypravět😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...