Přejít na obsah

Nástěnné hodiny pro chronomagora


Doporučené příspěvky

SEIKO nástěnné hodiny s Lumibrite, kdysi jsem to chtěl domů.
tak jsem si to i na internetu našel, ale pak jsem se zalekl vlastní odvahy....
Ostatní doma mají na hodinky imunitu...

 

SEIKO QXA723S - zdroj Koscom...

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, PavelK napsal:

Když se nemusíme omezovat, tak za mě jsou jasná volba pro chronomagora pendlovky, nejlépe od Erwina Sattlera. Třeba tyhle s věčným kalendářem, ale má i jednodušší modely (kdyby rozpočet přece jen nebyl neomezený).

 

Ano, tady se konecne nekam dostavame. To se mi moc libi.

Nema nekdo jeste nejaky jiny tip? Bud na podobne pendlovky nebo na neco jineho v podobne kvalite. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodiny, které v češtině čas "napíší" slovem, a nikoli číslicí. Mám je vymyšlené už asi deset let, ale nedávno jsem viděl, že jedna firma už je dělá. Se skromností sobě vlastní ale konstatuji, že ta moje "šachovnice s textem" je zábavnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chcel som urobit radost detom a pritom nesklznut do gycu, snad sa podarilo: https://kit-cat.com/ ... rano pri jedle ich to vcelku bavi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

ja bych se s dovolenim k tomuto tematu pridal, doposud jsem mel v kuchyni na zdi tyto jednoduche Nextime, bez jakychkoliv indexu, ale jiz doslouzily (decka jim malinko nechtene upravily design)
310bfc572fa30159227a4dacab3ee93d.jpg
hledam tedy nejakou solidni a kvalitnejsi nahradu, mely byt vetsi >50cm, ale zaroven neco, co by potesilo oko chronomagora. Poradite prosim? Zatim me nic do nosu netrklo... Rozpocet tak do 10tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...