Přejít na obsah

Automaty, rozpocet do cca 35t


Coach

Doporučené příspěvky

Poprosim o radu ohledne hodinek, hledam automaty, velikost 40mm+, idealne s bilym cifrem. Po dlouhem hledani a prohlizeni mi padly do oka Maurice Lacroix Aiken-viz. foto, na kuzi. Vicemene neco v podobnem duchu bych si dovedl predstavit a denne nosit. Jsem od nich odrazovan, ze jsou kopirky AP, atd. , nicmene jedine co me od nich mirne odrazuje je snad jen sellita, kazdopadne rad se necham inspirovat. Momentalne mam na denni noseni citizeny nh8350-83L a rad bych postoupil o dalsi krok dal.ff559d791f79d14e870734ee38f65be2.jpg

 

Odesláno z mého ONEPLUS A6013 pomocí Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

HondzaX - vic se mi libi na kuzi, ale v hlave mam, ze pokud bych je vzal, tak bych dokoupil i tah a stridal to.

Diablo1st - Ch. Ward c60 mk3 se mi nelibi ta odlisna hodinova a minutova rucicka, prijde mi to takovy kockopes, ale to je na prvni dobrou, dam jim sanci, Longines se mi nelibi indexy 12 a 6, jsou tam pro me rusive, bohuzel.

Jinak sotek se vloudil a samo, ze jde o Maurice Lacroix Aikon, tak se omlouvam ze prepis v nazvu.

Odesláno z mého ONEPLUS A6013 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tombas - dekuji za dalsi inspiraci, ty se svetlym cifrem bych si umel predstavit taktez. Dival jsem se na rozdil mezi Etou co maji Eposy a Sellitou, je tam nejaky podstatny rozdil?
Jinak co se tyce tahu a remenu, vztahoval jsem to k ML, kde alespon podle toho, jak je to uchyceno se bude oboji shanet blbe a resenim zrejme bude jen original a kuze mi k nim prijde hezci, u jinych bych sel nejspis cestou kovovy tah a dokoupeni remenu.

Odesláno z mého ONEPLUS A6013 pomocí Tapatalk





Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Aikony jsou fajn. Jestli se ti libi, ber je :) Ze je to kopirka AP je imho blbost. To uz jsou pak vsechny hodinky kopirka neceho. Co se tyce klonu Ety 28xx, ze Sellity bych strach nemel, nejake problemy s kvalitou mel Soprod. Chlapi z Chronoshopu rikali, ze par Soprodu vraceli...

A jeste mrkni na https://montawatch.com/

Treba se ti tam neco zalibi. Je to pecka, mimo mainstream a do rozpoctu se vejdes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tombas - ty Eposy by se mi libily ty prvni s bilym cifrem, na druhych se mi nelibi rucicky

Kex - na montu jsem mrkl, diky za tip, libil se mi tam model monta noble, ale odrazuje me ta velikost 38.5mm

Karussell - Mido prozkoumam, na prvni pohled se mi libi, diky za tip, Union Glashutte me neoslovily, co se tyce TH Carrer a novych vs nosenych, primarne bych rad nove, pripadne nosene s temer zadnyma znamkama noseni. Hamiltony mam v hledacku, konkretne Hamilton American Classic Spirit of Liberty H42415551, ty se mi moc libi, ale jelikoz bych si je umel predstavit jen na kuzi a na tahu ne, tak bych je vyuzival asi jen jako oblekovky a tam zatim mam citizeny nh8350-83L, takze Hamiltony mam v oku do budoucna.

Diablo1st - u tech Sarx055 se mi nelibi barevna vterinovka, drazdi me tam a asi by me pri kazdem pohledu na ne stvala.

paya01 - ano, v prodejnim vlaknu byly s modrym cifrem, momentalne snad jsou i rezervovane. S bilym jsem je tu nevidel v posledni dobe prodavat.

shaggy - Mam prave nabidku na ML Aikon automaty v bile na kuzi za €1100. Prvni jsou quartzy, ty nechci, chrono momentalne taky ne, kazdopadne diky za odkazy a pokud bys mel nejake dalsi eu shopy, kde by se treba dalo nakoupit za dobrou cenu, budu rad, kdyz se o ne podelis.

tombas - tak zrovna tady na ML se mi ten bronz nelibi, ale jak se rika, tisic lidi tisic chuti 🙂

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Coach napsal:

tombas - tak zrovna tady na ML se mi ten bronz nelibi, ale jak se rika, tisic lidi tisic chuti 🙂

Blbě jsem to zformuloval, ty (ostatní) ML se mi líbí, až na ty bronzové, které mám spojené spíše s potápkama. Ale třeba na živo budou vypadat úžasně, těžko říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak krome ML, ktere jsou, priznam se, stale na prvnim miste jsem se podival i po doporucovanem a do oka mi zatim padly i mido a eposy... A ted babo rad... Jinak jelikoz se blizi black friday, ma cenu cekat na nej, nebo se ceny nebudou nejak vyrazne hybat? Mate nejake osvedcene eshopy na BF? Na mida mam nabidku od p. Vyskocila, tak ty bych bral nejspis primo od nej, pokud bych se pro ne rozhodnul. Nektera mida by mela mit snad ve strojku plast, tak doufam, ze nejde o ty vybrane, jak jsem cetl, tak COSC certifikovane by snad nic takoveho nemely mit.514c3a0d3ce1f4d37484110094f22c15.jpg469b8e493b32d6970ea638ca4e0c4dcf.jpg0483c4e5148ff1aaba68bd5451e6aff7.jpg

Odesláno z mého ONEPLUS A6013 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...