Přejít na obsah

Automaty, rozpocet do cca 35t


Coach

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem mel velice prijemny rozhovor s panem Vyskocilem, posledni pruhovane mida vyrazena z vyberu, prvni mida v duchu ML a Epos nejsou skladem a byla jiz ukoncena vyroba, takze by musel poptat u jinych dealeru, takze taktez vyrazena. Prozatim zustavaji ML na kuzi nebo tahu a Eposy. Nejradsi bych si je oboje vyzkousel a porovnal vedle sebe, ale to nyni nejde. Jeste cekam na black friday a zda ML vypise na svych strankach nejake oficialni slevy na tento den, jako tomu bylo v minulosti na pontosy. Jinak kdyby Vas napadly jeste nejake dalsi modely, nenechavejte si je prosim pro sebe a podelte se, dekuji. Jinak z volby mezi ML a Eposy jsou stale o prsa korejske zeny vepredu ML, ale Eposy jsou v tesnem zavesu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ML Aikon jsem měl vloni na ruce v prodejně v Hradci K.a ty Eposy jednou před lety na výstavě hodinek v Praze u stánku firmy Herisson z Turnova, ale trochu jiný model. Za mě: ty ML jsou takové festovnější resp. odolnější, prostě kus oceli na ruce včetně sklíčka, ty Epos mně přišly tenkrát dost subtilní, říkal jsem si, ty jsou tak do kanclu. Jasně, že záleží na modelu. Pokud je budeš nosit denně a nehodláš je často odkládat nebo šetřit, tak i to zvažuj a v tomhle případě bych z těchto dvou volil ML. Jo a ještě, u těch ML každopádně ber verzi na tahu, jak už tu psali jiní.

 

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toom-designem se mi libi, ale velikost 39mm je na me mensi a potreboval bych je asi osobne zkusit

V 30. 11. 2020 v 12:08, xcmaniax napsal:

Nekoukal jsi i na něco s lunetou? Třeba Sinn 104...

Primarne jsem ted nekoukal po pilotkach/potapkach, ale na zkousku jsem si objednal jedny spinnakery, jak se mi pripadne budou nosit a do budoucna zrejme rozsirim i timto smerem, jinak diky za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak panove, vsem prozatim dekuji za rady a tipy, nakonec nad Eposy vyhral ML. V patek objednano, na Vase doporuceni tah a k tomu v akci i s remenem. Prave dorazily, jen rychle cvaknuti na ruce s tahem a remenem, na hodinkach jeste ochranne folie, nebyl zatim cas na dukladnejsi unbox, ten si vychutnam az nasledne v klidu domova.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Upraveno uživatelem Coach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Harwey napsal:

citelnost je dobra? na prvej fotke na ruke sa mi to zda dost skreslene, mozno je to fotkou

na fotkach jsou jeste s folii, jen jsem je zkusmo dal na ruku, doma je potom unboxnu a vyfotim, jak vypadaji in natura... zitra je dam na ruku a dam info, jak je to s citelnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Harwey napsal:

citelnost je dobra? na prvej fotke na ruke sa mi to zda dost skreslene, mozno je to fotkou

zatim pul dne na ruce a citelnost dobra - venku a uvnitr v kanclu zarivka, uvidim, az se budou vice menit svetelne podminky

před 21 hodinami, xcmaniax napsal:

Vypadají pěkně, gratuluji. Balení taky super. 

před 19 hodinami, tombas napsal:

Krásné hodinky, tak ať dobře a dlouho slouží.

Diky moc. Zatim jsem ve fazi objevovani a zkoumani :)

před 20 hodinami, olin001 napsal:

Kde si nakupoval normálně se asi ne prodávají takhle tah plus kůže ne ? A hod klidně foto i spinnakerů .....

Normalne je maji tusim jen na tahu nebo s kuzi, ale da se domluvit s dealery, ze tam jedno nebo druhe pridaji. Ja to resil v nemecku, ted mi to nabidli i u oficialniho zastoupeni ML v CR.

Spinnakery se momentalne vali nekde s kuryrem Fedexu, dorucovat by je mel 8/12/2020, tak potom vyfotim, jsou to Fleuss Charcoal, chtel jsem k nim vzit jeste brandnery v BF, od patku jsem vse mel v kosiku, cekal na znameho, az mi prida jeho vyber a kdyz se v pondeli rozhoupal, tak uz mi to na brandnery nechtelo vzit kod (i kdyz stale BF akce platila a u ostatnich modelu fungovala), tak jsem vzal jen Fleuss.

před 16 hodinami, Spongebob napsal:

Hodinky fakt moc pěkný! Gratulace.. ale co ty kraťasy?? :D tvl já lítám v zimní bundě :D

Diky. Stale jeste v kratasech a mikine :D , vcera jsem rikal, ze je budu mit do prvniho snehu a pote si vezmu dlouhe kalhoty a jak na potvoru dnes nasnezilo, tak alespon zrejme posledni fotka v kratasech, na snehu a s ML :D

 

Jinak vcera vecer jsem je i nasvitil, abych videl lumi, takze prikladam foto pro predstavu

2.jpg

3.jpg

1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak spinnakery reklamovany, britove reagovali, tak uvidim, jak to dopadne... Duvody-luneta neni vycentrovana, 45 na lunete je spatna-spinava, spatne natisknuta a vrch mezi 45 a 12hod je jakoby bez barvy nebo se seskrabnutou barvou... Jsem z toho zklaman a rozladen... Snad klapne reklamace a budu se moc tesit z peknych hodinek...

Odesláno z mého ONEPLUS A6013 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...