Přejít na obsah

Automaty, rozpocet do cca 35t


Coach

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
to jsi to stihl natěsno, po Silvestru má být nějaký clock-down či co ;o)
Rekl bych, ze to bylo za 5 minut 12 pred clock downem. Bohuzel wardy uz nestihnu, ty jsou na poradniku, tak nezbyva nez pockat jak se vrchnosti dohodnou na spolupraci.
Jinak jen v kratkosti ke Spinnakerum-v den doruceni nafoceno co mi vadilo a poslano na support, druhy den email, ze je to mrzi, vystavili u ups zadost o zasilku, ja si vybral cas a misto vyzvednuti a v den doruceni do UK mi prislo rovnou cislo nove zasilky s nahradnimi hodinkami prepravovanymi fedexem. Fedex den zpozdeni, ale stihli to pred svatky a hlavne pred brexitem-uz jsem se pripravoval, ze budu vyplnovat, ze slo o reklamaci, abych neplatil dph.

Odesláno z mého ONEPLUS A6013 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff, to asi byly nervy, ale Spinnaker se k tomu postavil čelem a to odlišuje dobré značky od těch špatných. Ne to že se někde vyskytne problém, ale jak se k tomu postaví.

Na té lunetě je vidět, že je trochu jiná než u těch původních, tenší indexy i číslice, lepší provedení.

Jen doufám, že se VB nakonec s EU dohodne a nenapálí na zboží clo a DPH. Resp. že budou zboží z VB posílat za ceny bez DPH, to clo asi zůstane zanedbatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 23. 12. 2020 v 11:08, Datel napsal:

Když něco doručuje oops tak bych čekal nenadálý problém ;o) každopádně gratuluji ke šť. konci.

děkuji, jsem rád, že se vše stihlo ještě před 2021 :)

V 23. 12. 2020 v 12:34, tombas napsal:

Uff, to asi byly nervy, ale Spinnaker se k tomu postavil čelem a to odlišuje dobré značky od těch špatných. Ne to že se někde vyskytne problém, ale jak se k tomu postaví.

Na té lunetě je vidět, že je trochu jiná než u těch původních, tenší indexy i číslice, lepší provedení.

Jen doufám, že se VB nakonec s EU dohodne a nenapálí na zboží clo a DPH. Resp. že budou zboží z VB posílat za ceny bez DPH, to clo asi zůstane zanedbatelné.

Byl jsem překvapen rychlostí s jakou reagovali a vše zajistili. Provedení je rozhodně kvalitnější, sice pořád trochu nesedí luneta na 12, ale teď už je to jen o mé křivé oko. Porovnával jsem to s těmi předchozími co jsem fotil a na originál fotce vypadají indexy stejně, možná jen úhel focení to trochu zkreslil. Nakonec se dohodli, tak věřím, že objednávky z UK nebudou zpoplatněny a zůstane zachován status quo.

Abych jen nekecal do prázdna, tak dnes dorazil vystěžejkovač od beemana, tak jsem ho musel cvaknout :)

IMG_20201231_115059.thumb.jpg.156d4c2b9b9f58fac9c84277b0b64239.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď už můžeš vyzkoušet kaleným hrotem, jestli je na těch ML skutečně safír
Za mne Longines Legend Diver.
Dival jsem se na ne a asi, i kdybych jeste nemel nejake zakoupene, by me minuly.
Za tebe to může být co chce, nákup již proběhl a majitel je, doufám, s výběrem velmi spokojen.
Majitel je velmi spokojen, stale je mam na tahu a na ruce, takze jsem rad, ze nakonec jsem vzal jak tah tak i remen. Pravda, nevim, jestli by se libily jeste vice po zkousce safiru kalenym hrotem, ale zatim to zkouset nebudu

Odesláno z mého ONEPLUS A6013 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...