Přejít na obsah

MichalV


Doporučené příspěvky

Nenašel sem hodnotící vlákno, tak snad sem jej nepřehlédl. 

Michal ode mne kupoval hodinky, domluva byla jasná a rychlá, peníze okamžitě odeslal, zpětně dal vědět, že hodinky dorazily. Vše rychle, slušně a věcně. Takových kupujících jen houšť. Já děkuji srdečně za obchod a doporučuji. Kdykoliv zase!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

S Michalem jsem řešili náročnější hodinkový obchod, ale nakonec vše dopadlo na výbornou, zmínil bych perfektní a okamžitou komunikaci a příjemné setkání na čas, jak bylo dohodnuto. Rozhodně tedy doporučuji a děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Naše již druhá vzájemná transakce, akorát s prohozením rolí. Tentokrát mohu napsat zkušenost jako kupující. A rovnou uvádím, že se nijak neliší od mé zkušenosti prodávajícího. Skvělá komunikace, rychlé vyřízení a vše tak, jak bylo domluveno / avizováno. Za mne velká spokojenost a už se těším až spilu zase něco upečeme. Díky moc, Michale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Dneska nevím co napsat 🙂 další návštěva u Michala se neobešla bez následků 🙂 No samozřejmě bezva pokec. Když se sejdou dva magoři, tak to vždycky stojí za to! (Michal je větší) Takže děkuji za super hodinky, ale doufám že chvilku odolam a nepojedu alespoň měsíc k němu na návštěvu 🙂 . S Michalem je radost obchodovat! Ještě jednou dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...