Přejít na obsah

Ultimatni tooly a potapky


Postal80

Doporučené příspěvky

Prosim o radu profi Seikare.

Rychly dotaz, dali by jste prednost novym modrym Willardum ; Seiko SPB183J1 Prospex

https://www.chronoshop.cz/seiko-spb183j1-prospex
 

nebo naopak BabyMarinum ; Seiko SPB187J1

https://www.chronoshop.cz/seiko-spb187j1
 

Vysvetlim o co mi jde. Cena +- autobus stejna😅, kalibr shodny 6R35 se 70 hodinovou rezervou natahu. Obe snad ultimatni, z historie vychazejici potapky. Tak trochu tooly snad taky, nebo minimalne, aby si na tooly hraly, chci. (Uprimne Maticum to moc nejde. Na to, jaky jsou kus zeleza, jsou az moc lestenky..:blow:a tak tu funkci odnaseji chudaci Oceanone..)

Podminka: musi byt pekne modre! Jde mi o Vas nazor. Co bude pohodlnejsi, co bude praktictejsi, co bude lepe plnit funkci v zadani. 99% to chci do prace na kancldiving a obcasne vylety po vyrobe🤣.. Ani jedny jeste nemame, na obe se ceka ted v listopadu. @Cerne Willardy sedi na ruce - i pres vetsi rozmery - jako hrnec na prdel. Tam je to overeno. BabyMariny lakaji papirove mensimi rozmery, Boze ale ta velikost lug-to-lug! Willardy si zase hraji na limitku, ale ted vsichni spusti, ze ta modra historicki nula nula ne.. 

Prosim, opravdu vybirame vice ultimatni hodinky, na “lepsejsi” toho mam dost. Budou to se Stajnama a Bulovama “supr hodinky na litacku.” Ty co budou delat tu radost z noseni.. 

Diky Panove! Sem s tim ; 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baby MM300. Barvicky mi k willardum moc nejdou, jestli z toho Seiko udela opicarnu jako z zelv, tak to bude smutny. U baby marinu me ty barvicky tak neurazi i kdyz bych do tech modrych nesel.
Jinak asi si kup co se ti libi, oboje to jsou modre potapky/tooly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, VojtaB napsal:

Ale zas jsou za mě Seika víc tooly, takže já řešit modré tool hodinky, vezmu Baby MM a Squale pustím :)

Jj, ale ja hodinky neprodavam. Uz ne. Ke vsem mam vztah:whistle:. Squaly prodavat nebudu. Bud preziju dvoje “stejne..” to je asi blbost, a nebo se vydam jinou cestou.. 

Ale samozrejme mas pravdu. A to nejsou jenom modre Squal, ale i Stajny, Eterny a Heuery. Vsechno modre potapky. Jo a nesmim zapominat na BB58 - samozrejme modre.. ktere taky cekam. Asi tady vymyslim blbosti. Zacalo to tema Willardama. 
😖sakra.

Jsem to prekombinoval, se Vam omlouvam. Ve hre byly jeste ty nove Alpinisty. To jsou uplne jine hodinky. A pravda takove mam jenom BB41

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha jestli mas vsechno to, co jsi vyjmenoval, tak bych se vyprdl na modra Seika, kde buhvi co bude licovat buhvi s cim. Ty squale jsem videl nazivo a jsou super za skvele prachy.
Zkus se vic rozvasnit a vybrat neco jineho nez modre potapky. By me to nebavilo, tak se nedivim, ze furt shanis nove hodinky, kdyz vzdycky skoncis u modrych potapek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak z Moravy to vidím tak, že baby holt mají přednost

Baby MM (aspoň pro mé strojařské oko) mají krásně zpracovaný tvar,
proti nim, ikona neikona, ty Willardy jsou takový frgál neurčitého tvaru... 
(nebudu zde psát kravinec, že, i když to tak v podstatě vnímám)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datle🤣:clap:

Frgal bych jeste prezil.. ale Kravinec..

Kdo chce na ruce nosit kravske lejno, ze jo🤪. Neboli mit na ruce nasr*no

Tim byl nejak tak osud Willardu zpeceten. Ne, me se libi, ze tohle si mysli kazdy - no ani ne druhy, ale spis jeden a “pulty“ a nikdo to az doted neřekl. Datle palec hore 👍:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, VojtaB napsal:

To “zdeformované” pouzdro je naopak celkem ikona :) 

Ale šel bych taky do Baby MM, jak píše Andy, barvy k Willardům nejdou a Seiko je na nejlepší cestě udělat z legendy patlaninu, jak to úspěšně udělali z Želv.

a zdeformovana ikona mi je k comu? zdvyhne mi cenu o 2000 euro?

chapem ze sa to niekomu moze pacit, vyjadril som svoj nazor ze toto nie a radsej babyMM

 

ochrana korunky mi neprekaza ale toto urezane čudo by som ja urcite nekupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to, co uvadis v podpisu mas a nosis, tak bych se osobne na dalsi “podobne” hodinky vykaslal - na kancldajving mas toho dost.

Pokud bych si mel vybrat z techto dvou, sel bych do willardu, protoze “zdeformovane” (wtf?) pozdro nemas a jak pises, sedi ti perfektne.

Ps - ted jsem si vsiml, ze hledas radu u profiseikaru, muj nazor je irelevantni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, marecenator napsal:

Jestli to, co uvadis v podpisu mas a nosis, tak bych se osobne na dalsi “podobne” hodinky vykaslal - na kancldajving mas toho dost.

Pokud bych si mel vybrat z techto dvou, sel bych do willardu, protoze “zdeformovane” (wtf?) pozdro nemas a jak pises, sedi ti perfektne.

Ps - ted jsem si vsiml, ze hledas radu u profiseikaru, muj nazor je irelevantni.

Kazdeho nazoru si cenim. Tzn i neuzajateho.. o to mozna lip. 
Je pravda, ze “deformované” pouzdro nemam zadne. A s Willardama je to zpet.. :guitar:

a ano, fyzicky 13 hodinek + BB58 = 14 doma.. Vsechny nosim od baterek po rucni natah. Proste magor no, co chcete. Tohle maji byt jedny z poslednich a sbirka bude kompletni. Tak jsem si to rekl.
@Spousta toho uz sla s postupem casu z domu, nemyslete. Primky, nejake Timexy, Casia,.. hodne Casia i MRG, Zenithy a nejaka stara Seika, dvoje vintage Omegy, sranda jako Garminy atd. To co mam uz jsou “nafurt”. Ony ty potapky, jsou to potapky. Ale kazdy jiny. Tady se prave baby MM hodne perou s temi Squale.. 😭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...