Přejít na obsah

Ultimatni tooly a potapky


Postal80

Doporučené příspěvky

Panove, jste moc hodni, ale dalsi znacka do sbirky bude Seiko. Vim, co mi chybi a po cem touzi moje srdce. Doxa, Mido, Oris, Fortis to nebude. Diky, verim ze Doxy jsou best potapky. Vseude to cteme! Diky

Osobně se mi líbí ty BM z těch dvou


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doxa, ehm  :)

Ty velké - ručky rovné naleštěné, čitelnost na sluníčku nic moc. Datumovka, pokud kápneš na velký font - ten prý dává číňan na noční tak ok, ten malý je naprd, jedině bys to musel přelepit kyklopem. Výměna tahu,  tak ty šroubečky sou řádný vopruz.

A malé Doxy ta slepená rýže ..., co dodat.

Legenda.

        ...teda to co z ní zůstalo. ;)

Vem ty tuňáky jak psal kolega, to je echt tool.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, chci Vam podekovat. I Vase nazory znacne ovlivnily me dokoncovani kolekce. Diky vsem za tipy a nazory.

Tunaky, tak ty uz jsou opravdu hoooodne moc toolwatch. Vzhledem k faktu, ze se semnou dostanou maximalne v lete do akvaparku.. ..to je zbytecne. A nebo jeste na reku, prochazku kolem reky🤣

Poslouchal jsem Vas, prochazel svou sbirku. Ano, mate pravdu.. tech potapek uz je opravdu dost. Nemluvil jsem o Pelagosech a Bondovkach. Ale z tech tooly delat nebudu - na to nemam koule za ty prachy.

1.Vyradil jsem Baby MM, podivejte se pozorne na srovnani se Squale. I ty rucicky.. to jsou na chlup stejne hodinky. Barva, barva lunety, korunka.. To by byla blbost..

2.Vyradil jsem Willardy, s tezkym srdcem. Prezil bych i kravinec, ale tech potapek je opravdu “habakuk”. Skoda - jak pisete, takove pouzdro jeste nemam. Ale nebudu kupovat dalsi dvoje hodinky a) je toho uz dost b) prachy no a zena🤪

3.Zbyly ty Alpinisty. Mel jsem moznost objednat tu limitku SPB199J1. Vysvetlim, nenastevete se. Vlastne jsou to expy, pekne tooly. A za ty prachy budou tooly🤣. Moc takovych ve sbirce nemam, snad jen BB41, taky jako expy. Nemam nic s otocnou vnitrni lunetou. Nemam nic s kompasem. Ta antracitova je taky “modra” a je moc pekna. Maji paradni pohodlnou velikost 39,5mm. Jako 58!! Budou a dle recenzi jsou, super pohodlne. A moc jich nebude, ani tady jich moc neni. Tim myslim Alpinisty celkove. A nakonec je to Seiko jak jsem chtel.

Vsem jeste jednou diky za pomocnou ruku, dekuji za nazory. Az mi dorazi, dovolim si jako zaver pridat par fotek.. @tak co rikate? Dobra volba? Uvaha? Doufam, ze to dava smysl. Diky kluci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...