Přejít na obsah

PRIM OK-A


Chegi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, straspol napsal:

Inu, ale je asi třeba srovnávat srovnatelné, že...

No právě... Já tu strategii Eltonu nepřekousnu... je to jako by kluci ve Vostoku řekli, že mají nový / moderní kalibr 2416, takže pouští do světa nové Amfibie se safírovým sklem a rovnou za světovou cenu 4.000 USD místo současných 70 USD...udělali spoustu limitovaných edicí, například admirál Gorškov a na závěr vypotili lidovou verzi pilotech Suchoj s ETA za polovic....

Prim nebyl nikdy víc než Vostok, nebo Poljot a hned chce měřit ramena s  hráči co si jméno budovali celé generace, v odkazu na tradici - jakou? 😯

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No povedzme ze 40k za hodinky sa da utratit aj horsie, ale za mna tam proste chyba dovod rozbijat prasiatko. ETU do nerezoveho puzdra vie dnes dat kde-kto kludne za polku a nebude to urobene o nic horsie, chcelo by to nejaku vychytavku technicku aby sa cena nejak ospravedlnila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, zekon7302 napsal:

Nemá, všechny součástky v inhouse strojcích, se vyrábí, žádné staré zásoby nejsou.

Tak je to horší než jsem myslel  :default_biggrin:  já tiše doufal, že dojedou zásoby a pak udělají inhouse strojek, kterému se tak dá říkat. 

Na druhou stranu zlatá Eta. I když... fakt tvrdili, že už budou dávat jenou vlastní stroje. Sice byli zaražení jako skoby ve zdi, když jsem poznamenal, že se těším, čím tedy nahradí 7750... ale vypadali, že si na to věří..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 6 hodinami, zekon7302 napsal:

Nemá, všechny součástky v inhouse strojcích, se vyrábí, žádné staré zásoby nejsou.

Fakt? I treba hnaci pero, incablock a kameny si vyrabi Elton?

 

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Bert napsal:

Ondro pozor 🙂 Zekon napsal "se vyrábí", nikoli vyrábí je Elton ....

Berte, tomu říkám věnování pozornosti informaci. Zase jsem vyškolenější.

Kua čím to je, že něco nějak přečtu a mírně jinak pochopím...? 

Takhle to vídám a zažívám spíš u opačného pohlaví... že by mě tá korona nějak přetvořila ? ...aby mi neupad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, straspol napsal:

Berte, tomu říkám věnování pozornosti informaci. Zase jsem vyškolenější.

Kua čím to je, že něco nějak přečtu a mírně jinak pochopím...? 

Takhle to vídám a zažívám spíš u opačného pohlaví... že by mě tá korona nějak přetvořila ? ...aby mi neupad...

Překrucuješ, tedy upřesním pro rejpali. Všechny součástky kromě péra, vlásku, ložisek, skel a těsnění, si Elton vyrábí sám. ( Rolex a další nezávislí si to vyrábí, jinak 90% má taky dodavatele)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, zekon7302 napsal:

Překrucuješ, tedy upřesním pro rejpali. Všechny součástky kromě péra, vlásku, ložisek, skel a těsnění, si Elton vyrábí sám. ( Rolex a další nezávislí si to vyrábí, jinak 90% má taky dodavatele)

Co jsem překroutil ? Jsem dnes maličko nesoustředěný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mně se to líbí. Trochu mě štve to logo, ať už se to doprdele sjednotí, aby bylo jasný, že tohle jsou ty domácí primky a ne ty druhý. Zrovna tady by mi vzhledem k tomu, jak ty hodinky vypadaj, 1949 vůůůbec nevadilo.

Jako fakt bych nechtěl mít na ruce primky, co maj v obchůdku u pokladen v Globusu.

Snad jen... doufám, že nebude i OK-B v B musteru, to už by bylo zu viel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...