Přejít na obsah

Hledám žluťásky


Doporučené příspěvky

Ahoj pacoši a pacošky.

Pro pobavení hledám nějaké žluťásky. Zatím nespecifikuji pohon, protože nevím, jak se všechno vyvine.

Představa je taková, že musí mít výrazné žluté doplňky, ještě lépe žlutý ciferník. Žlutá musí být tak fajnová, že by si z ní Dan Nekonečný, budiž mu země lehká, ucvrkl do prádla a teprve po jejím shlédnutí nastoupil cestu blažené nirvány 😎

Spíš větší než menší, 40+  a čím tenčí luneta nebo pouzdro, tím víc prostoru pro žlutou! Cena by měla odpovídat spíš pobavení, než maxivytuněné technice ... hranice zatím nestanovena. 40 bych nedal.

Ne že bych nehledal sám, ale znáte to, víc očí víc vidí.

Děkuji za váš čas a vaši pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Radik napsal:

Az na to, ze driv si z Dana Nekonecneho striknou tyhle hodinky, nez on z nich 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení kolegové, ledacos jste mi nahodili. Podrobím to studiu :) 

Victorinoxy jsem asi před rokem okukoval a málem byly na cestě. Nejsou špatné, ale dost kladiva.

Vostoky Europe, něco takového bych pořád hledal, quartz není na závadu, ale nepotřebuji tam ta chrona.

Doxy nejsou úplně to, co bych hledal, nějak mi zatím nesedí.

SEIKO 5, jsou moc "společenské".  Wardy, Fortisky, Amphibie, Tutimy teď nedokážu nějak reálně okomentovat. Orientky vynechávám, stejně jako Swatche. Co nabízí Snekofon je bezva úlet, ale  asi by mi to přineslo pocit nepohody. Squale bych musel vidět na živo a myslím, že se tady objevily v prodeji s lepší barevnou kombinací (modro něco).

Jednak budu ještě hledat, nakonec to je zatím asi ta zábava. Pokud bych se teď hned měl rozhodnout, Orisky mají šmrnc, díky za tip, i když nejsou complete yellow, kladiva Victorinoxy, a možná SKXA35. Ještě by mi vrtaly hlavou i G-Shocky, jen bych je musel omrknout na živo, nevím, jestli zrovna ta jejich žlutá pro mě není moc studená.

Když na něco narazíte, klidně to sem postněte.

A ty Orisky, ty jsem vlastně možná neměl vidět ... 😎, ty by mi teď z fleku asi udělaly největší radost. (jen ta cena)

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, mAra_ napsal:

Co to je?

Taková blbost, odkaz zde - osobně s tím zkušenost nemám... ani jsem se nepokoušel hledat jinde více informací, ale z číny se podobné blbiny objednávají za pár kaček...  nedovedu si představit mít něco takového na ruce, na druhou stranu, pokud se někdo chce vyřádit v žlutém šumu svistu, pak proč ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...