Přejít na obsah

Tudor a Sellita kalibre


miguel

Doporučené příspěvky

před 20 minutami, shewcza napsal:

Katastrofa by to byla, kdyby před problémem strkali hlavu do písku, pokud vím, tak všechno se vyřešilo v rámci reklamace  bezplatně, takže všechno dobrý ne? Nedělal bych z toho vědu, to se stává i v lepších rodinách.

No, vzhledem k tomu, že jsem v tom taky plaval, tak úplně OK to tedy nebylo a ani postoj Tudoru nebyl jak z čítanky ( rozhodně ne ze začátku, měnil se až v průběhu, kdy se to nabalovalo ). Teď už chci věřit, že to OK je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, věřím, že když seš v tom zainteresován, tak Ti to třeba i zkazí radost z nových hodinek a přiznejme si, co může být pro nás horšího? :lol2: Ale vyřešilo se to a to je to podstatné. Stejně by mě strašně zajímalo, jak by se k tomu značka postavila, kdyby ten problém nepřesáhl do tak gigantických rozměrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouhodobě diskuze na téma "Sellita špatně, jedině ETA" nechápu, koneckonců je to skoro to samý v bledě modrym. Ano, diskuze na téma cena hodinek se Sellitama/ETAma už je něco jinýho, sám s tim mám někdy problém. Ale tak 90ti% kupujících je to v cenovce do 100-150tis skoro fuk, koneckonců se stačí podívat na Tag Heuer. A modifikace? Úpplně bych je nepřeceňoval- ono to sice ve specifikaci pěkně vypadá, ale zase ne tak často mají modifikace nějaký přímý vliv na vyšši kvalitu dotyčnýho kalibru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, shewcza napsal:

Jasně, věřím, že když seš v tom zainteresován, tak Ti to třeba i zkazí radost z nových hodinek a přiznejme si, co může být pro nás horšího? :lol2: Ale vyřešilo se to a to je to podstatné. Stejně by mě strašně zajímalo, jak by se k tomu značka postavila, kdyby ten problém nepřesáhl do tak gigantických rozměrů.

No vždyť právě :-)), vystihl jsi to zcela přesně. 

 

A Saša mi mluví úplně ze srdce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Micey napsal:

migueli a ono je někde jasně potvrzeno, že tu Sellitu prostě veme a hodí ji bez jakýkoli úpravy do hodinek, narozdíl od předchozí Ety? To vlákno bych četl dlouho:)

 

Diskusia je v tom vlakne nejednoznacna, lebo chlapik nema fotky, ale vraj bol u hodinara a ten mu potvrdil nemodifikovanu Sellitu (bez KIF tlmica a bez regulatora Triovis). Zacina od siestej strany....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo ... drtivá většina zákazníků kupující si kategorii, kam Tudor dává Sellitu a před tím ETU tohle vůbec neřeší. Kupují si hodinky, které mají dobré jméno a tenhle detail je jim úplně jedno. To, že se to řeší zde, či na jiném fóru je v absolutních číslech pro Tudor naprosto nezajímavá skupina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to upínání se na  ETU je celkem zajímavé, zejména pak, když i ETA některé stroje přebrala od jiných...

A to že je někteří výrobci, třeba  Tudor, jsou cenově (s ETOU/Selitou) výše oproti jiným je jejich boj. To už se to tady několikrát probíralo.  Obvykle tyto značky vrážejí kopec peněz na propagaci - zajm. sponzoring nějkého sportu (na stránkách mají třeba World Cup Rugby). A spoustě kupujícíh je to stejně jedno, platí si za léta dobře propagovanou značku. Ale na druhou stranu i to že si dělali modifikace strojků něco o značce vypovádalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Můžu se zdejších zeptat na nějaký konkrétní detail, v čem by měla být Sellita horší než ETA ? Při vší úctě k vám všem mi přijde, že tu řešíte spíš osobní pocit anebo image značky, případně cenu strojku, ale nic konkrétního, v čem by měla být Sellita horší.

Zrovna totiž uvažuju o nákupu B - Uhr od Laco a nemůžu se rozhodnout, jestli mi Sellita stačí anebo mám sáhnout po ETA.

Konkrétně se rozhoduji mezi ETA 6498 a Sellita SW 210.

Za jakékoliv podněty děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Honza123 napsal:

Můžu se zdejších zeptat na nějaký konkrétní detail, v čem by měla být Sellita horší než ETA ? Při vší úctě k vám všem mi přijde, že tu řešíte spíš osobní pocit anebo image značky, případně cenu strojku, ale nic konkrétního, v čem by měla být Sellita horší.

Zrovna totiž uvažuju o nákupu B - Uhr od Laco a nemůžu se rozhodnout, jestli mi Sellita stačí anebo mám sáhnout po ETA.

Konkrétně se rozhoduji mezi ETA 6498 a Sellita SW 210.

Za jakékoliv podněty děkuji

ETA 6498 a Sellita SW210 jsou úplně jiný kalibry. 6498 má základ v Unitasu a má většinou mimostřednou vteřinovku, zatímco SW210 je varianta ETY 2801.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 1. 2022 v 16:02, Honza123 napsal:

Můžu se zdejších zeptat na nějaký konkrétní detail, v čem by měla být Sellita horší než ETA ? Při vší úctě k vám všem mi přijde, že tu řešíte spíš osobní pocit anebo image značky, případně cenu strojku, ale nic konkrétního, v čem by měla být Sellita horší.

Zrovna totiž uvažuju o nákupu B - Uhr od Laco a nemůžu se rozhodnout, jestli mi Sellita stačí anebo mám sáhnout po ETA.

Konkrétně se rozhoduji mezi ETA 6498 a Sellita SW 210.

Za jakékoliv podněty děkuji

tady se ALE neresila Sellita, ale to, ze ji tam dava TUDOR, jinak ETA 2824 byla svyho casu v Omegach v IWC, byla vsude, lidi jsou na to tak nejak nauceny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...