Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Naše dítko dostal k narozeninám Corvette, takovou oranžovou. Hnus oranžovej to je, krevetu to nepřipomíná ani omylem a ani zdálky. Blejsknul bych vám to, ale měl bych noční můry. Ta se nepovedla. 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, azeppelin napsal:

Tohle: 75254: AT-ST Raider, mechanický chodec z první série. Krabice z druhé série s lodí má sběratelský potenciál - loď + raritní figurka. Top bude nová malá krabice s Mandem v beskaru a baby Yodou. 

Myslis "Potize na Tatooine"? Ja si chcem niečo kúpiti, pretože ten seriál som si zamiloval, ale 3.5 za loď sa mi dávať nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, koveras napsal:

Myslis "Potize na Tatooine"? Ja si chcem niečo kúpiti, pretože ten seriál som si zamiloval, ale 3.5 za loď sa mi dávať nechce.

Jojo, na youtube to někdo recenzoval a v běhu jsou myslím předobjednávky. Ale asi to nebude stát jako battlepack. 3,5K je dost, je to SW Mandaloriansky nastřelené, ale za míň to už asi nikdy nebude. Z některých zemí mám info že už je to vypprodané. Na ofic stránkách jedou doobjednávky a na šedivkách to už cenově naskočilo. 

EDIT: jo už vidím cenu za "potíže" 770,-, kde co si budeme povídat platíš jen za figurku v beskaru.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak já taky přidám. Bohužel jsem typický stavitel, tzn. nějak jsem neřešil hodnotu nebo lego jako investici, takže kromě poslední krabice od AM007 jsem všechno při stěhování vyhodil. Ten Technic jsem zkusil kvůli Ducati a musím říct, že staveni je rozhodně zábavnější než Creator, ale na konci vypadá Creator lépe. Teď se těším na Technic Jeep Wrangler 

 

24A6D2BB-82CA-4C7A-B1B5-B524C7E9E241.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to pardon, vycházel jsem z tohoto: 

426173359_2021-01-0211_11_03.jpg.97315c1a7aa5193f631513ee0fda69cc.jpg

ale evidentně když to zkusím v košíku tak to nelze. Třeba ve Sportisimu nebo Jysku to jde, stejně jako elektro a další. No nic, tak jiné hračkářství nebo obchod co umožňuje pick up, to nemusí být zrovna Pompo :)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...