Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

před 6 minutami, shaggy napsal:

Jj, Model Team.
Lego nikdy nebolo lacne ale ked vidim po čom dnes ide takáto neotvorena krabica, tak nechapem...

Sent via IPoAC
 

Já myslím, že jako nové dnes Lego relativně "laciné" je. Vztaženo k reálné kupní síle. Ty stavebnice stojí v absolutní hodnotě tak nějak stejně jako v devadesátkách, ale platy jsou jiný. A dřív nebyly ty úplně obří stavebnice s 5000+ dílky, co dnes stojí okolo desítky...To, že nějaké dnes ceněné modely narostly je věc jiná, extrém byl snad UCS model Millenium falcon, který stál i 200k, pak ale Lego vydalo reedici a ceny hned spadly..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

2 hours ago, xcmaniax said:

Já myslím, že jako nové dnes Lego relativně "laciné" je. Vztaženo k reálné kupní síle. Ty stavebnice stojí v absolutní hodnotě tak nějak stejně jako v devadesátkách, ale platy jsou jiný. A dřív nebyly ty úplně obří stavebnice s 5000+ dílky, co dnes stojí okolo desítky...To, že nějaké dnes ceněné modely narostly je věc jiná, extrém byl snad UCS model Millenium falcon, který stál i 200k, pak ale Lego vydalo reedici a ceny hned spadly..

Ja to stale beriem ako hracku. Hlavne pre deti a niektore kusky aj pre nas velke deti :)

Len si neviem predstavit kupovat detom tak drahe hracky pravidelne. Hlavne ked vidim, ako sa nam postupne stracaju kococky a ako to ten moj mensi 3r furt len rozobera a straca :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@financ taky mně to dneska po měsíci dorazilo, bral jsem rovnou dvě krabice (jakože investice), jedna to asi časem nepřežije :)
 

@shaggy chybějící kostičky není dneska problém objednat přímo pres stránky nebo skočit do legoshopu a tam si ji koupit nebo zkusit vyhrabat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, mats napsal:

vyzera super, iba 1400 ks? hmm

Neboj, to je počet kostiček. Ne limitka stavebnic:) Ale samozrejmě jich nekonečně nebude. Klasicky nejdriv vyprodano, pak dodelaji, pak budou se slevou. Pak je prestanou vyrabet a pak budou za dvojnasobek puvodni ceny:) Klasicky scenar. Ale je to moc pekne udelany, tesim se, mam jich dost uz:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad ceny, jsem se pred casem na jednom skoleni potkal se slecnou/pani z CZ Lega a protoze tu stavebnici mam rad uz od detstvi a byla docela pekna, tak jsem se ji na rovinu na tu jejich cenovou politiku ptal, a pry napr. u modelu typu Hvezda smrti atd. jde strasna palba na autorska prava. Uz nevim presne kolik, ale pamatuju si, ze to bylo fakt brutalni cislo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, morbo napsal:

Ad ceny, jsem se pred casem na jednom skoleni potkal se slecnou/pani z CZ Lega a protoze tu stavebnici mam rad uz od detstvi a byla docela pekna, tak jsem se ji na rovinu na tu jejich cenovou politiku ptal, a pry napr. u modelu typu Hvezda smrti atd. jde strasna palba na autorska prava. Uz nevim presne kolik, ale pamatuju si, ze to bylo fakt brutalni cislo.

Ano, to je krasne videt kolik stoji licencovane sety a ty s jejich vlastnim tematem (Ninjago treba). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...