Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

Tenhle typ investování jsem nikdy nepochopil. Něco jako koupit flašku a jen se na ni dívat. Nebo Rolexky v igelitu. Věci mají sloužit.

Já se těším až bude chvilka a s děckama zase nějakou krabici otevřeme a poskládáme. Právě došel mail, "Tvá lego objednávka je na cestě", v pondělí dorazí Porsche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 minutami, financ napsal:

Tenhle typ investování jsem nikdy nepochopil. Něco jako koupit flašku a jen se na ni dívat. Nebo Rolexky v igelitu. Věci mají sloužit.

Já se těším až bude chvilka a s děckama zase nějakou krabici otevřeme a poskládáme. Právě došel mail, "Tvá lego objednávka je na cestě", v pondělí dorazí Porsche.

Dá se to řešit vždy koupí 2 krabic:-D

před 2 minutami, busmil napsal:

Tak Porsche i Wrangler je doma, tohle forum mi byl čert dlužen...

IMG_0319D.JPG

Na to Porsche si taky dělám zálusk, z těhle pěkných aut si myslím, že je doteď nepřekonaný Bondův Aston Martin - vychytávka jako vystřelovací sedadlo spolujezdce je boží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, xcmaniax napsal:

Dá se to řešit vždy koupí 2 krabic:-D

Na to Porsche si taky dělám zálusk, z těhle pěkných aut si myslím, že je doteď nepřekonaný Bondův Aston Martin - vychytávka jako vystřelovací sedadlo spolujezdce je boží. 

A tu druhou krabici sušit pro dalšího šťastného majitele? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, financ napsal:

A tu druhou krabici sušit pro dalšího šťastného majitele? 

Jasně. Já to tedy nedělám, ale mít obrovskej sklep, tak proč ne. Je to prostě jedna ze stovek možných věcí kam něco investovat s tím, že se to za čas (10+let) dobře zpeněží. Beru to jako alternativní investici do něčeho čemu člověk dobře rozumí a když to neklapne, tak se v důchodu nebudeš nudit:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, busmil napsal:

Tak Porsche i Wrangler je doma, tohle forum mi byl čert dlužen...

 

 

před 9 hodinami, baza napsal:

1458 kostiček.

Těším se 🙂

 

Hezké to máte. Jen co dodělám Fiátka, jdu objednat Porsche..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 2. 2021 v 13:48, financ napsal:

Tenhle typ investování jsem nikdy nepochopil. Něco jako koupit flašku a jen se na ni dívat. Nebo Rolexky v igelitu. Věci mají sloužit.

Já se těším až bude chvilka a s děckama zase nějakou krabici otevřeme a poskládáme. Právě došel mail, "Tvá lego objednávka je na cestě", v pondělí dorazí Porsche.

Tak u mě je to jednoduchý. Nepiju. Takže neotevřít flašku by mě taky netrápilo. Ani to lego by mě asi nebavilo. Tak se prostě suší na skříni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netěžší bylo rozhodnutí, jestli postavit Targu nebo Turbo.


Moc hezky! Taky se na nej chystam. Tedy zatim s objednavkou. Je to velky rozdil se strechou nebo bez? Myslel jsem ze to bude par kosticek, nebo ne?
Da se to v pohode objednat na Lego strankach? Koukam ze uz se objevily kousky za 4,5 nebo 6 tisic od nejakych podnikavcu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte niekto na predaj Lego Technic z osemdesiatych-deväťdesiatych rokov? Niektoré z tých, čo sa dá postaviť viac rôznych modelov, trebárs aj prťavých, napríklad 8064, 8032, 8044 a podobne.

image.png.f157ff7fa2be6c8ad0fd0765dd5cbfc3.pngVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lego technic 90's

Mladý má jedno, s ktorým som sa hrával ešte ja (8020), ale už to pozná spredu-zozadu a potrebuje na cesty niečo nové. A tie dnešné sú len jedno/dvojmodelové alebo zložité.

Platím zlatom! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...