Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

Chlapi, teď zcela vážně. 
Dávejte si pozor, ať se Vám to nevymkne z rukou, jako třeba našemu mladýmu . . . 

další plato fotit nebudu, teprve kompletuje prvním vlasy, helmy, čepice už je skoro u stovky. 


... buduje terakotovou armádu, jo?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 8. 3. 2021 v 17:50, Tom4 napsal:

Chlapi, teď zcela vážně. 

Dávejte si pozor, ať se Vám to nevymkne z rukou, jako třeba našemu mladýmu . . . 

20210308_174448_copy_806x555.jpg.a5dfec6a614a3e1aae24a38b86b71dfd.jpg

;)

další plato fotit nebudu, teprve kompletuje prvním vlasy, helmy, čepice :D už je skoro u stovky. 

Dobrý 😁 junior začal o víkendu z ničeho nic a zdaleka nejsou panáčci všichni...Ale zbytek beden jsem mu odmítnul vyndavat ze skříně.

E7EA54CC-1BAD-48DD-96F5-5F10E0D4A8E5.jpeg

7AC792E8-8230-46A5-9A8B-D011491A9744.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš nějaké promo od Lega cílíciho marketing na dospělé osoby, většinou je oficiální Lego obchod o 10 až 20% dražší než jiné obchody. 

Např.  Lambo to velké "investiční" ;) ;) stálo po uvedení na trh 12, pak delší dobu 10. Aktuálně u zeleného ufona za 7,5 na mólu 8, oficiální Lego obchod drží 10.

Mladej zabil prasátko a všechny svoje úspory vrazil do lodě 60266 (jistě, učíme ho hospodařit, ale . ..  :D ) a má ho na cestě za 2,9z mólu. Většina hračkářství to má nedostupné, ofic. Lego obchod za 3,6.

Toliko moje 2 centy k investicím do Lega. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši hoši, my si na chronosrazu budeme povídat o legu, už to vidím v živejch barvách.

Simpsni zatím poskládaný nejsou, je to fakt masakr. Ale takový detaily, a takovejch srandiček, to jsem neviděl.

Jenom k těm cenám. Simpsni se před pár lety prodávali lehce přes 5000. Teď jsou na krámě za 14-18k, což je jako za lego docela slušná raketa..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Emilka překvapivě velký a pěkně udělaný Lego. Na to, že je k dostalní týden, tak i když jich bude v oběhu spousta, ne na každého kdo si na to vzpomene se dostane. Takže berte dokud je:) Je to moc pěkný MDŽ dárek do sbírky. 

5A5A4799-BBDD-49A9-B1F5-ADF44C8DF7ED.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem objednal, jelikož mám spíše hystorické lego Technic z mládí a teď se s dětma k tomu zase vracím, tak jsem si musel udělat taky radost a objednal Saturn V, takovou malou raketu a k tomu by měla přiletět i Emilia... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, kde kupujete ty limitky místně vydávané? Máte nějaké kontakty?

investiční potenciál v letech je asi pravděpodobný, ale zase to musí být nějak speciálka ne? Třeba ta 911 bude široce rozšíření, bondův DB taky asi dost kusů k dispozici..

Máte tucha po čem jít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...