Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V ‎22‎.‎03‎.‎2021 v 21:36, financ napsal:

Jsem to chtěl mít právě pestrý, od každýho něco. Mám Saturn V, razor crest a P911, hodně jsem váhal nad imperial destroyerem, ale 18k uz je fakt moc. Ale jo, k raketě se to bude hodit do komba

Nový, nerozbalený se dá sehnat na netu okolo 13-14 tisíc.

Při jeho velikosti bych spíš řešil, kam ho dlouhodobě zaparkovat. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi i Saturn i raketoplán s teleskopem. Jen tím Saturnem udělali podle mě dost přešlap. Možná budou dělat rereleased verze pravidelně a spousta sběratelů a investorů zapláče. Divil jsem se už i u výročních krabic Star Wars.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, azeppelin napsal:

Líbí se mi i Saturn i raketoplán s teleskopem. Jen tím Saturnem udělali podle mě dost přešlap. Možná budou dělat rereleased verze pravidelně a spousta sběratelů a investorů zapláče. Divil jsem se už i u výročních krabic Star Wars.

Jaký přešlap?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sněhulák napsal:

Jaký přešlap?

To co je aktuálně v prodeji, je reedice. Z pohledu sběratelství a investice to je na zamyšlenou. Spolu se Saturnem dali do oběhu loď v láhvi. Teď šly krabice výročních Star Wars, kde byly reedice figurek spolu s nějakou lodí. Udělali SW kantýnu defacto reedice spousty figurek... atd. To všechno přirozeně naštvalo sběratele a investory, kteří jsou neoddělitelnou součástí prodejního mechanismu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

911ce pořád odolávám, ale dráždí mě neskutečně. Jedinej důvod proč už ji nemám je to, že se mi do vitrín moc nehodí (toho, že je Mustang u Bondů si nevšímejte, čekám až mi vymřou rybičky a otevřou Ikeu, abych mohl další dvě vitríny přidat)

IMG_8189.JPG.9f78a8a4bd2a0c73afd0198648860147.JPG

IMG_8188.JPG.ab5b37641c7403f2e4b04d4dea32eb3c.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 4. 2021 v 8:15, xcmaniax napsal:

@michalval Pěkný:-) Porovnával jsem svoje první Creator auto - F40 s posledním Porsche a je na tom krásně vidět jakou cestu to zatím urazilo. Nejvíc mě asi pořád baví Bondův Aston Martin. 

Aston Martin je moc hezkej a vymazlenej. Já mám zatím ve frontě VW T1 a pak asi Brouka.

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...