Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 10 hodinami, azeppelin napsal:

Kupujete vždycky na oficiálním lego.cz? Známý mě teď nahlodal úvahou o fake legu. 

Kopii Lega jsem kdysi koupil dětem v Číně. Řekl bych, že normální smrtelník vzhledově rozdíl nepozná - těch firem, které mastí kopie Lega je taky hodně v různé (ne)kvalitě. Koupil jsem velký vrtulník Techic a musím říct, že převodovka, která řadila pohyb mezi rotor, naviják a zadní vrata prostě nefungovala. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem objednat třetí Porsche Ceator Expert a zrušili mi objednávku. Koupil jsem už dvě - jedno pro mě a jedno pro syna - a teď jsem chtěl koupit další jako dárek pro šváru a byl jsem odmítnut jako potenciální překupník 🙂

Oficiální odpověď je: aby se dostalo na všechny.

Tak si moje milá založila svůj VIP účet, no ale protože to bylo placeno mojí kartou (přítelkyně má kartu pro platby na internetu bloklou) , tak mi to zase zamázli. Takže mi to musel koupit kamarád. Tak pozor, nevím u jakých všech kousků jsou omezení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ricous napsal:

Na lego.cz nákup novinek (naposledy Porsche), jinak většinou muzeumlega.cz.

A fake Lego? No comment...

Myšleno tedy jako obava z nechtěné koupě fake. Jestliže je to jen výlisek z plastu a potištěný papír... Zkrátka jsem trochu paranoidně rozvíjel myšlenku, když vemu v potaz jakej fake třeba rlx umí Číňan vyrobit. A v legu se točí nezanedbatelné částky. V druhé rovině možná i zamyšlení nad VIP body, vykoupené tak 20-30% na ceně, a co za ně dostaneš. Viz kauza se sondou k Nasa sadám, kdy se na tebe třeba nedostane. Teď se dívám třeba na kšeft Legio, ceny dobré, ale oficiální shop to není. Seznam autorizovaných prodejců existuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,tak pěkně se to vlákno rozjelo. No ale k věci, myslím že je momentálně nejvyšší čas koupit motorku Ducati a Fiata 500. Tyto sety jsou teď na cenovém dně a jestli bude vývoj cen kopíroval BMW GS (v případě Ducati) a Mini Coopera (v případě Fiátka) mohlo by se jednat o velice zajímavá zhodnocení. Já už mám oba sety doma tak teď už si jen počkat 😀. A na co si teď brousíte zuby Vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Jackie Treehorn napsal:

Ahoj,tak pěkně se to vlákno rozjelo. No ale k věci, myslím že je momentálně nejvyšší čas koupit motorku Ducati a Fiata 500. Tyto sety jsou teď na cenovém dně a jestli bude vývoj cen kopíroval BMW GS (v případě Ducati) a Mini Coopera (v případě Fiátka) mohlo by se jednat o velice zajímavá zhodnocení. Já už mám oba sety doma tak teď už si jen počkat 😀. A na co si teď brousíte zuby Vy?

Myslím, že mini je víc "love brand" , tak nečekám takový nárůst. Nicméně pár krabic Fiat dokoupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 5. 2021 v 10:50, Žigi napsal:

Tak Porsche mě moc potěšilo, krásně udělaná stavba. Teď přestat utrácet ta Lego a ušetřit na opravdický:)

 

Hezká dvojka. 

Čísla a písmena na těch SPZkách mají vždycky nějaký odkaz nebo význam nebo jak to říct. Ale co je tohle, nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...