Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

Díval jsem se o víkendu na tuhle Art sérii, ale to by mě asi jeblo to dávat dohromady. To jsou moje nejmíň oblíbené dílky LEGO. Příští týden mě čeká 75936, které dnesko přišlo (a od Muzea LEGO, zabalené na 1***)

Upraveno uživatelem x591
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já sem na letošní Vánoce připraven. Už pomalu nahrazujeme Duplo. Něco koupeno teď na Mall, něco už dřív, letos ještě dokoupím Creator hrad 31120. Děcka mám malé, poliček doma málo..na investici to fakt není. To je i důvod proč tuhle klasiku. Už sem měl cukání koupit větší auta mustang,brouk,fiat atd ale buď by se na to prášilo nebo by to přišlo k úhoně.

IMG_20210521_165142-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, ricous napsal:

Zajímavé slevy (20-30%) mají momentálně na Mallu. I když teda nevím - zrovna Porsche, sleva 20% je do 23.5., ale v prodeji od 4.6.

https://www.mall.cz/lego-pro-dospele-vozidla/lego-creator-10295-porsche-911

Ale maj vcelku za dobré ceny Mustanga, Dodge, Fiata, Ducarnu a nad bůro ti daj ještě 750 dolů a nad dvojku 3kila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Bembeg napsal:

Ale maj vcelku za dobré ceny Mustanga, Dodge, Fiata, Ducarnu a nad bůro ti daj ještě 750 dolů a nad dvojku 3kila.

Mustanga jsem dneska koupil, té slevy 300 jsem si ale nevšiml. Ale trochu mě mrzí, že původně psali "doručíme zítra do boxu" a pak se z toho stalo pondělí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, efreeti napsal:

Já sem na letošní Vánoce připraven. Už pomalu nahrazujeme Duplo. Něco koupeno teď na Mall, něco už dřív, letos ještě dokoupím Creator hrad 31120. Děcka mám malé, poliček doma málo..na investici to fakt není. To je i důvod proč tuhle klasiku. Už sem měl cukání koupit větší auta mustang,brouk,fiat atd ale buď by se na to prášilo nebo by to přišlo k úhoně.

IMG_20210521_165142-01.jpeg

31109 - dobra volba. Ted jsme dostaveli treti cast a maji to fakt pekne udelany.

P.S. lod bych si nechal na konec, tak je z toho nej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, efreeti napsal:

Já sem na letošní Vánoce připraven...

 

Pěkná sestava. Já čekám na ten raketoplán 3 v 1. Prakticky zmenšená a hratelná verze tří Ideas setů - Saturn, Discovery a modul v jednom balení.

LEGO-31117-Space-Shuttle-Box.thumb.jpg.9a12f5ca2e767d5137da6f17c79d2fd7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dodám, že na hraní mi tak nějak nejvíc dává smysl právě ty větší modely serie creator 3in1...postavit 3 téměř rovnocenne buildy z jedne krabice je super...pamatuju že jako decko jeste za komuny mely alternativni buildy vsechny krabice co sem mel a vyhral sem si stim fakt fest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzal jsem pár krabic od každého. Sérii si chci nechat i pro sebe. Čistě investičně asi bude mít větší cenu třeba Venom a Carnage. Každopádně i SW mi přijde investičně zajímavé. TIE pilot ani nechodil se slevou. Z první série má Boba končit až v roce 2022. S ohledem na to, že na podzim pojede navazující seriál na Mandaloriana - The Book of Boba Fett, tak se to stejně může vyprodat. Taky bych zohlednil, že už moc zajímavých helem udělat nemůžou - dají AT-AT pilota a pak co Kylo, Phasma, Death Trooper, Mando. Určitě nemůžou jít na takovou sérii jako De Agostini. Vidím to v brzké době na hodnotnou a uzavřenou SW sérii.

Dost mi teď šrotuje ten "Awesome" set. 11 monofigurek je hodně dobrej deal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tu nechci rozjíždět žádnej flame, ale ty lgbt věci mi poslední dobou dost lezou krkem..leda že by se na tom dalo vyrejžovat :D Jinak Marvel set má extrémní potenciál a sám se překvapenej, že těch hlav je zatím tak málo. Já bych to viděl na ten SW set a třeba to za 5-10 let něco udělá. A když ne, tak si to holt postavím. Myslíš, že ten velkej R2D2 nepředstavuje zadnej potenciál? Resp. podle čeho se to dá určit, jsou nějaké parametry tě série známé dopředu a tím pádem se ví, kde je potenciál pro investici?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy nevíš, ale... R2-D2 UCS 2012, který má podobný počet dílků, nějak extrémně nevyskočil. Za skoro deset let se místo cca 200E dá sehnat do 300E. U toho nového je dokonce predikce, že bude ve výprodejích kolem 190E, takže pod retail a pak tak má výhledově pět let stagnovat. Navíc novej není UCS, klidně je možný, že do dvou let udělají další verzi, tentokrát UCS, na úrovni nového Falcona. Kdybych chtěl současnou verzi pro sebe, tak risknu vyčkávací taktiku. Investičně mi to smysl nedává, ale nikdy nevíš jistě. 

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, moc mě to neoslovilo. Asi to vyzní blbě, vzhledem k tomu jak je to velký, ale připadá mi to moc malé aby to plnilo funkci bodů na mapě - "byl jsem zde". Dyť tam netrefíš ani puntík po dovolené v Chorvatsku.

To je hodně zajímavá myšlenka. Pro mě jako ajtaka je značení bodů kde jsem byl zbytečné, jsem rád doma na zadku nebo na zahrade/garáží.

Jinak ta mapa za mě supr, jen by to chtělo ještě dodělat pak i výškově a bude to dle mě krásná dekorace. Stejně jak bonsaj či květina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...