Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem konečně dodělal Defendra - na to, že to má být pro děti od 11 let, neskutečná fuška... :D Dcera (12) běžně sama dělá Creator (Porsche 911, Aston Martin 007, Mustang), ale na tohle si netroufla.

Chci se optat - fungující motor, převodovka, redukce? Když autem pojíždím, nic to nedělá - jen po otevření zadních dveří a točení "kolečky". Asi jsem někde udělal chybu, ale teď na opravu nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ricous napsal:

Tak jsem konečně dodělal Defendra - na to, že to má být pro děti od 11 let, neskutečná fuška... :D Dcera (12) běžně sama dělá Creator (Porsche 911, Aston Martin 007, Mustang), ale na tohle si netroufla.

Chci se optat - fungující motor, převodovka, redukce? Když autem pojíždím, nic to nedělá - jen po otevření zadních dveří a točení "kolečky". Asi jsem někde udělal chybu, ale teď na opravu nemám...

Syn (4 roky) dostal Defika od Jeziska, takze jsem to stavel ja a bylo to cca 14 hodin. U nas vsechno funguje, vsechno jsem zkousel na tech podsestavach a pak v prubehu stavby.

Zkontroluj v te zadni casti a na podvozku, jestli na sebe sedi vsechny ozubeny kolecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Nejsa autíčkář, netuším, zda je oranžová pro model charakteristická. Aspoň ve Státech jsem oranžovou neviděl - ani v Michiganu, kde je legomodel (vcelku logicky) registrován :) 

Pro fandy stopadesátky super, z hlediska funkcí a  stavitelských výzev zdá se spíš nuda. Trochu škoda je, že se podle fotek zdá, že maska i zadek jsou samolepkové.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta velká teniska mi připadá jako šíleně hnusný bazmek na poličku a vlastně je na vtipnější ta krabice. Ale asi to bude v kontextu sběratelů tenisek jednou vzácnost, kor když udělají za rok třeba Nike. Ta malá sada se mi líbí, taková retro figurka. Vyčkávání do zítra, kdy ji snad dostanu k medvídkovi Pú.

Edit: od zítřka dvojitý body při koupi čehokoli

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...