Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
[mention=12480]Rodeo65[/mention] - na to jsem minulej tejden taky koukal - je to i na českým shopu: https://www.lego.com/cs-cz/product/christmas-wreath-2-in-1-40426

Vidis to, nenapadlo mě kouknout na český. Já teď bydlím v Německu a tam to není. Za barákem mám ale americkou poštu, kde mám PO Box, takže asi to dám z USA. V ČR jsem do čtvrtka, to se asi nestihne.

Díky za tip.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Panove, dam to nejdriv sem - mate zkusenost s navstevou Legolandu (Nemecko nebo Dansko)? za jak dlouho se da komfortne projit (decka 8+10), vyuziti Legocampu, zkusenost s nakupem vstupenek, atd?
 

Ahoj,

My v německém byli už 4x za rok a máme roční vstupenku pro celou rodinu.

Vstupenky určitě kup v black Friday přímo na lego.de s ubytováním do hradu/pirati/další stojí to za to. My byly v hradu a v desert cosi a úžasný. Jídlo taky fajn.

Jinak jak máme roční tak jezdíme do hotýlku 10min autem od Legolandu a na noc 100eur.

S detma I počtvrté pokaždé celý den. Teď naposled než to zavřeli, tak od 10 do 15hod I s obědem a porad málo, ac jsme přesně věděli co se nám líbí a co ne a na co jít kdy.

Pro tak věci děti je den akorát, pokud neskysnete u Nintendo switch a staveni si. Tak do zaviracky akorát pro fotky a cokoliv klidne piš.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, petr.73 napsal:

Je doma 😀,ještě ze mám přes Vánoce dovolenou. Bude to trochu náročnější. 
 

33B85730-5A65-4AB4-AACD-A116271797D2.jpeg

Ty!!!!!!!!!!!! Tak to si ty, kdo mi to vykoupil 😬

Brousím si ta to zuby už pár týdnů. V pondělí v noci mi přijde připomínka, že to mají na skladě, ráno kouknu na stránky a…..vykoupeno 😢

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ajaj napsal:

Ty!!!!!!!!!!!! Tak to si ty, kdo mi to vykoupil 😬

Brousím si ta to zuby už pár týdnů. V pondělí v noci mi přijde připomínka, že to mají na skladě, ráno kouknu na stránky a…..vykoupeno 😢

Měl jsem na nej políčeno už jak se objevil 😀, udělal před objednávku  na a dneska dorazil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...