Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

Každopádně mě ta firma pěkně seje. Chtěl jsem si doobjednat toho mustanga. Nejsou schopní normálně informovat o dostupnosti produktu. Třeba TIE helma se tvářila jako "dočasně nedostupná", v USA a dalších zemích běžně na skladě. Rovnou se to po půl roce překlopilo do statusu "vyprodáno". Přičemž v zahraničí snad až donedávna k dispozici a na YouTube videa, jak borec nakupuje TIE lega ve slevě v nějakém Wallmartu. Než toho mustanga najdu tak vidím v oblíbených, že řada mnou zakoupených produktů byla slevněna o nezanedbatelné částky, další motivace k nákupu. Děkuji za VIP info předem, že. Chci vyčerpat body. Ok, došly mi kódy, které nefungují. Tak rovnou čekám na prvního, že to koupím s novinkami než budou zase "dlouhodobě nedostupné". A do toho tyhle ceny na eshopu. Jasně že se budou všem kroutit a zboží této ceny nikomu nedodání za 160 korun. Normální objednávku tedy nešlo vytvořit. Zboží aktuálně nedostupné neobjednatelné. U kódů na slevu za body nelze dohledat "dobu trvanlivosti". A to ani nemusíme rozebírat pojem "exkluzivní" - pouze na stránkách lego.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nebojte, vyfotim. Jinak je tam mechanismus a je pohybliva. Da se k tomu dokoupit i elektronotor…neni v zakladu. Ale koleje maji jen pul metru, takze daleko nedojede  ale mozna pujdou dokoupit. 
 
 
D8D3562C-B2D5-4EF3-9EE1-32D74F8AF514.thumb.jpeg.169e3f3865aaa43c54e2f82bec9e7cd8.jpeg

Moc krásný. My máme jediný 2 sety s vlakama co teď jsou a asi 6 setu koleji. Těšíme se na další vláčky...ale už 3 roky nic novyho...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Jackie Treehorn napsal:

Zdravím, známej nakoupil kolejnice na aliexpressu a je s nima spokojenej. Origo Lego stojej nesmysl a tyhle udělaj stejnou službu za pár korun. Tak jestli s tím nemáte morální problém...

Máme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Jackie Treehorn napsal:

Zdravím, známej nakoupil kolejnice na aliexpressu a je s nima spokojenej. Origo Lego stojej nesmysl a tyhle udělaj stejnou službu za pár korun. Tak jestli s tím nemáte morální problém...

Zkus takovej dotaz napsat do Billundu a uvidíš, koumáku. Btw. Existuje x bazarů LEGO kostek, kde se dají sehnat když nechceš nějaký limitky) za rozumnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, viders napsal:

Kde nakupujete náhradní kostky, přímo na oficiálním Lego cz nebo i nějaký jiných eshopech? Něco jsem vygooglil ale jde mi spíš o nějaké reálné zkušenosti. Může to být i prodejce použitých kostek, potřebuji to na starší sety. Díky. 

 

Všechno jedu přes https://www.bricklink.com/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde nakupujete náhradní kostky, přímo na oficiálním Lego cz nebo i nějaký jiných eshopech? Něco jsem vygooglil ale jde mi spíš o nějaké reálné zkušenosti. Může to být i prodejce použitých kostek, potřebuji to na starší sety. Díky. 
Tento rok som bral od Taliana z ebay a vsetko v poriadku.

https://ebay.com/usr/metello1988
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 1. 2022 v 12:47, Rodeo65 napsal:

Me teď dorazilo potvrzení objednávky věci co sice nejsou skladem, ale s cenami dle "akce".

Uvidíme...asi teď maj co dělat.

Ted aktualizace, udajne mam na ceste Ford® F-150 Raptor za 169,- .. i s trackingem od DPD, zatim tedy neaktivnim. Hmm, tak uvidime co bude dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...