Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

Tak to jsem zvědavý. Hlavně, teď mají celý eshop vybrakovaný. Buď si s tím poradí hromadně, nebo budou řešit ty velké objednávky. Úplně se mi nechce věřit, že to opravdu dodají. Měli tam za směšné částky strašnou spoustu věcí od Kovárny až po Creator expert. Jestliže si někdo pak tímto stylem naobjedával za třeba 100K českých, tak mu dovezou kamion Lega za dva a půl míče? A kolik to muselo být objednávek na vyprodání prakticky všeho zajímavého. No nevím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ted aktualizace, udajne mam na ceste Ford F-150 Raptor za 169,- .. i s trackingem od DPD, zatim tedy neaktivnim. Hmm, tak uvidime co bude dal.

Me též dorazilo trasovaci číslo na 2x Seinfield z ve větší objednávky kde vše ostatní není skladem.

Super, haha.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Citovat

Tak jsem teď volal na LEGO podporu: 1.1 naběhly nové Lego sety (třeba ten Discovery raketoplán) a s tím byl spojen restart serverů, u cen v ČR to udělalo chyby a chyby byly i u dostupností(psalo skladem, ale skladem to třeba nebylo). Nyní je na to nasazen celý team a mají rozhodnout, zda mají dostatečné množství stavebnic a pak by je odeslali za ty ceny, jak bylo uvedeno ostatní by jinak stornovali 

Kamarad se informoval rovnou u zdroje…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, máte někdo Porsche 911 GT3 RS - 42056 - od Technic? Případně 42110 Defíka nebo 42111 Dodge Charger? Pokud ano, můžu poprosit fotky složeného modelu a názor na provedení detailů a náročnost složení? Díky.

Už mám na cestě T1 :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak FORD dorazil, parada. Cekal jsem ze se omluvi za zjevnou chybu a objednavku stornujou, ale oni to vazne poslali za tech "par korun", dohromady jsem neobjednaval za raketu, asi jen za 500,- pac jsem cekal ze to stornujou. Za me neskutecna reklama, prvni LEGO co budu stavet, doted jsem si hral jen s Merkurem. :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to skutečně koukám. U nás se taky tváří vše potvrzeně, ale bohužel věci co nebyly skladem. Čekal jsem, že uspokojí takové ty malé objednávky, ale neumím si představit, že pošlou lego za půl mega třeba. Dokonce jsem o tom ještě ani nikde nečetl, třeba na Bricksetu. 

před 4 hodinami, Sphinxx napsal:

Pánové, máte někdo Porsche 911 GT3 RS - 42056 - od Technic? Případně 42110 Defíka nebo 42111 Dodge Charger? Pokud ano, můžu poprosit fotky složeného modelu a názor na provedení detailů a náročnost složení? Díky.

Už mám na cestě T1 :) .

Tu 911 mám, v krabici zase, tak foto nebude, ale je jich plný web:-) Jinak je to první z téhle řady supercars a já si stavbu užil. Třeba pro dítě mi to ale moc nepřijde, je to nadlouho a nesmí se tam nic podělat, jinak třeba nefunguje převodovka. Taky je docela "škoda", že je to pak komplet zakrytovaný a z tý úžasný mechaniky toho moc vidět není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Sphinxx napsal:

Pánové, máte někdo Porsche 911 GT3 RS - 42056 - od Technic? Případně 42110 Defíka nebo 42111 Dodge Charger? Pokud ano, můžu poprosit fotky složeného modelu a názor na provedení detailů a náročnost složení? Díky.

Už mám na cestě T1 :) .

Zdar, syn dostal Defendera vloni. Mel 4 roky, tak jsem to skladal ja, cca 14 hodin.

Funkcni motor, 4x4, prevodovka (dopredu / dozadu), redukce a navijak. Ted uz mu na tom vysvetluju jak co funguje, zespoda to jde pekne videt.

Fotky bohuzel neudelam, jsem ve spitale, na netu je toho dost. Kazdopadne doporucuju, na netu je i navod, jak to udelat na dalkovy ovladani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nám hromadu věci poslali, co bylo skladem. Vše co bylo doobjednano, přijde asi též.

Vše co není skladem a hlásí že se čeká na nové zásoby dle mě nepřijde. Už mi vrátili nějaký kačky.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 1. 2022 v 14:04, xcmaniax napsal:

Tu 911 mám, v krabici zase, tak foto nebude, ale je jich plný web:-) Jinak je to první z téhle řady supercars a já si stavbu užil. Třeba pro dítě mi to ale moc nepřijde, je to nadlouho a nesmí se tam nic podělat, jinak třeba nefunguje převodovka. Taky je docela "škoda", že je to pak komplet zakrytovaný a z tý úžasný mechaniky toho moc vidět není. 

 

V 4. 1. 2022 v 19:55, antitomas napsal:

Zdar, syn dostal Defendera vloni. Mel 4 roky, tak jsem to skladal ja, cca 14 hodin.

Funkcni motor, 4x4, prevodovka (dopredu / dozadu), redukce a navijak. Ted uz mu na tom vysvetluju jak co funguje, zespoda to jde pekne videt.

Fotky bohuzel neudelam, jsem ve spitale, na netu je toho dost. Kazdopadne doporucuju, na netu je i navod, jak to udelat na dalkovy ovladani.

Díky, díky pánové, jdu to hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VW T1, druhý večer, zítra to dorazím. Můj čtvrtý Creator Expert. Mustang, Porsche i Fiat měly očíslovaný pytlíky, takže stačilo rozsypat ten jeden pytlík a odsejpalo to. Tohle je první, který to nemá, takže jsem to musel vysypat na jednu hromadu a bylo to zezačátku pošušňaníčko něco najít... 🙂

IMG_3778.thumb.jpg.cfc64e11b8250436c1c738bfe228bb5b.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásne vlákno, pre mňa je lego jedna z najdokonalejsich hraciek, aké kedy kto vytvoril.

Mňa síce až tak nebaví skladať podľa manuálu. Ale po rokoch som sa k tomu opäť vrátil, postavil som pre malú flotilu vesmírnych lodiciek, keďže sme v tej dobe spolu hravali StarCitizena na PC a mali zároveň zopar kociek v škatuli. Strašne ma to po rokoch bavilo.

A som rad ze napriek tomu ze dnes ju už baví skor punk, gitary, a prepichovanie časti tela ako lego, tak stále majú lodičky ceste miesto v jej izbe 😁

Mimochodom, do každej fitne panáčik a vie sa tam dostať.  . .

20190915_185215.jpg

20190915_185155.jpg

20190915_185133.jpg

20180921_165206.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...