Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Caute, cca pred 25 rokmi som si vyzobral v LEGO obchode original Lego System banner ktory je zhotoveny z tvrdenej plastovej folie. Banner je rozmerov 200cm x 69cm a ma par prasklin (nie je problem ich opravit podlepeneim). Na svoj vek je vo velmi peknom stave a bohuzial ja pre neho uz nemam vyuzitie tak by som ho chcel ponuknut dalej niekomu komu bude robit radost, ale vobec neviem co mam za to pytat. Vie mi nejaky miestny LEGO guru pls poradit cenu aby to nebolo prestrelene alebo podstrelene? Posledna foto je kvoli zobrazeniu materialu z akeho je to vyrobene. Ide o raritu ktora je prakticky nezohnatelna. Dakujem Vam.

IMG_7451.JPG

IMG_7452.JPG

IMG_7453.JPG

IMG_7454.JPG

IMG_7455.JPG

IMG_7456.JPG

Upraveno uživatelem actionman1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem viděl u Zelenáče ve vitríně toho Defendera, Lamborghini v zelené a malého Fiatka. Překvapilo mě, jak velké je to Lambo a Defík ve skutečnosti, takže objednávka proběhne tento týden.

Jinak T1+T2 výše je super, škoda těch rozdílů velikosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem viděl u Zelenáče ve vitríně toho Defendera, Lamborghini v zelené a malého Fiatka. Překvapilo mě, jak velké je to Lambo a Defík ve skutečnosti, takže objednávka proběhne tento týden.
Jinak T1+T2 výše je super, škoda těch rozdílů velikosti.

Presne na ty se chystám též. Fiatka zvažuji, mám ještě nerozbaleneho Brouka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Sphinxx napsal:

Včera jsem viděl u Zelenáče ve vitríně toho Defendera, Lamborghini v zelené a malého Fiatka. Překvapilo mě, jak velké je to Lambo a Defík ve skutečnosti, takže objednávka proběhne tento týden.

Jinak T1+T2 výše je super, škoda těch rozdílů velikosti.

Jo Lambo je macek, je to Technic v měřítku tuším 1:8, kdežto Fiat 500, Mustang nebo VW T1 a T2 jsou Creator Expert v menším měřítku. Lambo mám v krabici už rok a těším se na něj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw jak už jsem psal, momentálně trochu řeším vhodné umístění pro hotové modely a celkem zajímavou vitrínu teď mají v IKEA, pokud by měl třeba někdo podobné ambice. Podle rozměrů by se tam imho měly celkem v pohodě vejít 4 "běžná" auta.

Snad to není úplně OT, když tak sorry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Sphinxx napsal:

Včera jsem viděl u Zelenáče ve vitríně toho Defendera, Lamborghini v zelené a malého Fiatka. Překvapilo mě, jak velké je to Lambo a Defík ve skutečnosti, takže objednávka proběhne tento týden.

Jinak T1+T2 výše je super, škoda těch rozdílů velikosti.

 

20220111_205637[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lego vyradilo stavebnici Audi S1 z produkce. Dnes se mi podarila sehnat posledni v Pompu a jeste v akci za 319 kacek. Je to sice prcek (250 dilku), ale radost je.

Skoda, ze jsem to neobjevil pri uvedeni na trh, kdy pri zverejneni na jejich instagramu poslali figurku Michele Mouton z limitovane edice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 1. 2022 v 16:14, vzduch napsal:

Tato informace před chvílí dorazila😪

Vážený zákazníku,

je nám to opravdu líto, ale objednávku, kterou jste nedávno uložili na LEGO.com (T375805398), jsme museli zrušit.

Při aktualizaci našich cen začátkem roku došlo k tomu, že ceny některých LEGO stavebnic byly, bez našeho úmyslu, uvedeny na naší webové stránce ve zjevně nesprávně nízké ceně. Tato chyba byla nyní opravena s tím, že dále vyšetřujeme příčinu jejího vzniku, abychom se jí do budoucna mohli vyvarovat. Veškeré objednávky ovlivněny touto chybou byly zrušeny.

Blokovaná částka na vašem účtu bude odstraněna a peníze nebudou strženy.

S pozdravem,

Zákaznický servis LEGO®

Oni i v informaci o zrušení udělají takové přešlapy. Jejich nacenění není relevantní důvod ke zrušení a informace o zrušení "veškerých chybových objednávek, je prokazatelná lež. Adeptů na vyhazov je v České sekci jistě dost. Dodáním části objednávek se střelili do nohy. 

 

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, ze ti co svoje lego za par korun dostali at sou rádi, ze sou radi. Ostatní se rozčiluji zbytecne. Korporace nejsou charita, tento postup hašení chyby mi připadá legitimní a logicky a opravdu ne…dobre jméno firmy tim nijak neutrpi :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, efreeti napsal:

Já myslím, ze ti co svoje lego za par korun dostali at sou rádi, ze sou radi. Ostatní se rozčiluji zbytecne. Korporace nejsou charita, tento postup hašení chyby mi připadá legitimní a logicky a opravdu ne…dobre jméno firmy tim nijak neutrpi :) 

skoro bych řekl že naopak, tím že za ty ceny dodali položky skladem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu to tak, ze dřív než na chybu přišli a začali ji řešit, tak už byla část zasilek zprocesovana a na expedici. Tam, kde to muzou ještě zrušit, tak to zrusi, dopis s vysvětlením dává smysl. Rozčilovat se na tím ze někomu lego ‘zadarmiko’ poslali a někomu ne, to je fakt zbytecny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mě, ano přišlo mi toho dost, ale ne pro mě osobně, to byla neumyslne super reklama. Krátkodobě prodělali, ac nevíme kolik objednávek bylo - čísla objednávek jsou dle mě globální. Osobně pochybuji že v naší zemi se uskutečnilo 1.1. 400tis objednávek.

Když jsem pak porovnával eshop s německým, český neměl nějaké featury jako doobjednani, datum naskladnění apod. Už to má.

Proste někdo udělal chybu a vybruslili z toho celkem v pohodě.

Věřím a doufám, že tímto získali hromadu nových závislaku, kteří jim ty peníze vrátí na dalších objednávkách.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tím chci říct, že si oznamovacím dopisem nepomohli. A jen vzrostla šance těch, kteří budou trvat na doručení. Ochrana spotřebitele je v ČR poměrně dobrá. Nezvládli to tedy systémově, právně a mediálně. To jak to subjektivně a laicky selským rozumem vnímáš je irelevantní. Já jsem přesvědčený, že při troše snahy a právničiny tahají za kratší konec a tím dopisem, kdyby byl jinak formulovaný, to mohli celé utnout.

 

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tím chci říct, že si oznamovacím dopisem nepomohli. A jen vzrostla šance těch, kteří budou trvat na doručení. Ochrana spotřebitele je v ČR poměrně dobrá. Nezvládli to tedy systémově, právně a mediálně. To jak to subjektivně a laicky selským rozumem vnímáš je irelevantní. Já jsem přesvědčený, že při troše snahy a právničiny tahají za kratší konec a tím dopisem, kdyby byl jinak formulovaný, to mohli celé utnout.
 

Myslím si to stejný… určitě de najde někdo, kdo se toho bude domáhat a řekl bych, ze má reálnou šanci na úspěch… protože pokud je potvrzena objednávka a precedent ve formě dodaného zboží za tuhle cenu - což je, tak to podle mě Lego nemůže ustát… sám jsem zvědavý jestli se něco dozvíme :))


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci já Vám fakt to Lego přeju, ale dneska jsem si pro zajímavost četl obchodní podmínky Lego e-shopu, kde je i přesně na tuto situaci pamatováno… a tak teda Vám i vašemu právníkovi hodně štěstí s uplatňováním “nároku”.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...