Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

Normalne sem lezu kvuli fotkam slozenejch modelu, a vzycky si pomyslim, jaky jste "blazni" :)

Zavzpominam na detstvi, kdy jsem lipil modely letadel z WW II a jdu o vlakno dal.

Primotal jsem se sem take, zrovna kdyz tu bezelo echo o "vyhodnem" nakupu na eshopu LEGO. (Nekoupil jsem nic)

LEGO by imho melo mit pojistku "na blbost". Takovou, jako ji maj stavari, ucetni, danari a co ja vim, kdo jeste. Zbozi by dodat melo. Mela by to byt otazka profesni cti.

Ale soudit se s nima. To jako fakt ? ☹️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 16 hodinami, zceyee napsal:

Něco samozřejmě stojí to vymyslet a nastavit mašiny tak aby tiskly co mají, ale poté se to jen replikuje, já osobně bych LEGO za ty ceny jaké to nabízejí nekoupil, ale v "chybové" slevě jsem objednal. Morálně .. mě by ten drahý set normálně neprodali, ale cena té repliky je hádám blízko té "chybové" ceně (jinak by hádám neposlali ani co měli skladem). Z tohoto pohledu nikomu neškodím.

Jen takové doplnění k těm replikám. Kdysi jsem se na jednom školení potkal se slečnou, která pracovala pro Lego (nějaký střední management nebo tak něco). Já mám Lego od malička rád (navíc to byla docela pěkná baba), tak jsme dali řeč, jak funguje výroba, výstupní kontrola, cenotvorba a tak a pamatuju si, že se mi fakt nechtělo věřit, jaká částka z té prodejní ceny jde do licencí. Do té doby mě vůbec nenapadlo, že je to až takovej masakr. Dál už jsem to teda nijak neověřoval, jestli je to pravda, jen že mě to tehdy docela zaujalo.

Konec hlášení JPP 😉.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 1. 2022 v 12:18, morbo napsal:

Nejsem expert přes Lego, ale vzhledem k tomu, že na stránkách už u T2 svítí Dočasně není na skladě / Těžko k sehnání, klidně bych věřil tomu, že tam taky brzy může viset Vyřazený výrobek - viz T1, čili bych moc neotálel (jen můj názor).

 

tak jsem neotálel 👍

IMG_4760.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 1. 2022 v 14:45, michalval napsal:

Jo Lambo je macek, je to Technic v měřítku tuším 1:8, kdežto Fiat 500, Mustang nebo VW T1 a T2 jsou Creator Expert v menším měřítku. Lambo mám v krabici už rok a těším se na něj...

Lambo pecka, ta zelená se fakt povedla.

V 11. 1. 2022 v 20:59, Donuts napsal:

..

Díky za foto, pěkné vidět to takhle vedle sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Ajaj napsal:

Vypadá to super. Tiše závidím neb to pořád nemůžu sehnat.

P.S. já myslím, že další level už je jen to potopit 😀

Doufejme; že tě tvé kacířské myšlenky opustí v případě, že vyjde Hinderburg. 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...