Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, prischera napsal:

A jde se na to :)

Hezky. Tuhle krabici mám už asi rok ve skříni a čekám na vhodný okamžik, kdy budu mít po večerech týden volno, abych se do toho pustil 😄 Asi je to prachsprostá výmluva, ale zatím jsem dělal 4 auta creator expert a tohle bude jiný kafe...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tim mistem je nejhorsi. Obcas koupim nejakou stavebnici z druhe ruky, postavim a zase poslu dal. Resi to problem s mistem a vlastne to ani neleze do penez. Ale rozbalit a pekne po novu si postavit takovouhle paradu je prece jen neco jineho 😎. Navic tohle byl darek, takze dostane premiovou policku vedle Porsche RSR. Bude jim to tam spolu sluset 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


To Lambo je úžasný, to chci. Jen se furt přemlouvam ke koupi Sianu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, prischera napsal:

To s tim mistem je nejhorsi. Obcas koupim nejakou stavebnici z druhe ruky, postavim a zase poslu dal. Resi to problem s mistem a vlastne to ani neleze do penez. Ale rozbalit a pekne po novu si postavit takovouhle paradu je prece jen neco jineho 😎. Navic tohle byl darek, takze dostane premiovou policku vedle Porsche RSR. Bude jim to tam spolu sluset 😀

My to tak doma praktikujeme, ale spis kupujeme nove a pak vetsinou posleme dal:-D Ted se toho nahromadilo ale vic a uz mi z toho rozdelavani, trideni a hledani chybejicich dilku hrabe 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...