Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Já zase poslední tři večery trávím s Defenderem 😀 Až malý Monster Technic pro syna byl spouštěč pro koupi Defíka, který se mi vždy líbil...jsou to tedy šílený stavebnice a už teď vím, že další bude M 1000 RR. 😅

def.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, prischera napsal:

Prave dostaveno. Asi nejlepsi stavebnice, ktera se mi kdy dostala do rukou…

Paráda! Taky teď spíš jedu v Creator Expert, ale tohohle krasavce mám ve skříni a JEDNOHO dne se do něj pustím 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zase poslední tři večery trávím s Defenderem  Až malý Monster Technic pro syna byl spouštěč pro koupi Defíka, který se mi vždy líbil...jsou to tedy šílený stavebnice a už teď vím, že další bude M 1000 RR. 
def.thumb.jpg.3d942d6c18cd9bd88c5359b6d06f97c4.jpg

M1000RR jsme viděli v Legolandu a ač nejsem na motorky, asi ji potrebuju. Je obrovská!

d42e611ecc7d2393e5091316b37fde60.jpg

To Lambo je úžasný!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tančící dům je super. Od chvíle, co jsem postavil BMW M1000 RR se mě chopila myšlenka, že bych postavil do výstavky nějaké další motorky. Ale Lego jich moc nemá. HD Fat Bob and BMW GS se mi moc nelíbí, tak jsem koukal po plastikových modelech 1:6 od Tamiya. Tam bych si možná i něco vybral, ale narazil jsem na týpka, co si říká Kota scale model (Tady jeho YT kanál - https://www.youtube.com/c/kotascalemodel a to je přesně ono...Jenže jsou to custom stavby. No a přes tohohle týpka jsem se dostal k Engine DIY https://www.enginediy.com/ Tak trochu jiné "Lego"...Tak snad neprasím úplně tohle vlákno. No a od Koty mě tam uchvátil tenhle robůtek, tak jsem neodolal a objednal:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 5 minutami, Sněhulák napsal:

Cena přes 10 tisíc za LEGO s cca 3500 kostičkama je za mě mimo, i kdyby to byl generátor zlata.

No v tomto případě si nemyslím, že je to takový drama. Pamatuju si, že když jsem byl malej, tak ty top Lega (Model Team velký Technic...), stály v absolutní hodnotě dost podobně co dneska. Jen lidi brali průměrně tak 8 tisíc. Tady se něco připlácí za licenci, je tam dost dražších dílů (než obyčejné kostky), vše je tištěné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...