Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, xcmaniax napsal:

No v tomto případě si nemyslím, že je to takový drama. Pamatuju si, že když jsem byl malej, tak ty top Lega (Model Team velký Technic...), stály v absolutní hodnotě dost podobně co dneska. Jen lidi brali průměrně tak 8 tisíc. Tady se něco připlácí za licenci, je tam dost dražších dílů (než obyčejné kostky), vše je tištěné...

Samozřejmě je to věc názorů a priorit.

LEGO ideas a Architecture, na které se zaměřuji, bývá běžně cca 1,6 - 1,9 Kč/kostka. SW sety, které považuji za drahé kvůli licenci, bývají cca 2,5 - 3 Kč/kostka. Tady jsme 2,7, Kč/kostka, tzn. na úrovni SW - OK, to není tak šílené, jak se mi to na první pohled zdálo. 🙂👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 42 minutami, Z. Paul napsal:

Po dvou letech si chci vystavit Lego, co jsem měl teď 2 roky kvůli stěhování uskladnění. Podle mě to bude těžší než začít od začátku podle návodu /ten u sebe nemám/ 😁

 

Podle barvy určitě poznáte :)

CA6CC515-DE70-40A6-859B-D4639753CFEC.jpeg

Kdyby jsi potřeboval, tak ti plánek mohu půjčit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Před hodinou, nickolas napsal:

Ještě jsem to tady nechyt, tak přidávám Lego psací stroj. Jsem z něho úplně hotovej!

https://www.lego.com/cs-cz/product/typewriter-21327

 

lego psací stroj.jpg

 

Rozhodoval jsem se mezi timhle a Grand Piano, nakonec jsem vzal ten klavir a jsem z neho taky hotovej! Maji to kluci pekne vymakany.

71MazPH-MNL._AC_SL1500_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že v Tescu maj 30% dolů na všechno Lego, s tou jejich clubcard kartičkou (normálně jednoduchá aplikace). Kupodivu i u nás v malym městě tam maj třeba todle - https://www.lego.com/cs-cz/product/bonsai-tree-10281 a myslim, že ve většim Tescu pude sehnat ledacos. Já nakoupil nějaký základní dílky a pár Harry Potterů pro děti, bonsaj už bohužel máme:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, xcmaniax napsal:

Ty modely k 90ti letýmu výročí jsou hodně povedený. Už na to skoro hledám místo:-) Sice to asi neosloví dnešní děti, ale pro mě tohle bylo Lego mládí:-)

Tohle bylo moje první Lego, někdy kolem roku 89. Toužil jsem pak po těch velkých hradech, ale dočkám se asi až po 33 letech 😉

6073-1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 30. 6. 2022 v 16:01, Skipi napsal:

Tohle bylo moje první Lego, někdy kolem roku 89. Toužil jsem pak po těch velkých hradech, ale dočkám se asi až po 33 letech 😉

6073-1.png

👍 Přesně, na velké sety rodiče tenkrát němeli peníze a my jsem byli rádi, že máme po kapsách 5 korun na lízatko.

Hezké vzpomínky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 6. 2022 v 11:01, xcmaniax napsal:

Ty modely k 90ti letýmu výročí jsou hodně povedený. Už na to skoro hledám místo:-) Sice to asi neosloví dnešní děti, ale pro mě tohle bylo Lego mládí:-)

Tak teď ještě pořádný Piráty, chceme Piráty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...