Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, Skarohlid napsal:

U té D11 Jsem řešil peklo s motory  a aplikací...  na stránce 199 spustíš aplikaci a zkontroluješ směr otáčení motorů.  Ze čtyř motorů fungoval jeden ...  následně lego technická podpora poslali nový hub i motory. Výsledek stejný....   pak jsem přeskočil v aplikaci zkoušení motorů a dal řídit model a hle vše funkční.  Chyba je v aplikaci, tak ať tě to nevypeče, bohužel nejsem jediný kdo to u D11 řešil. 

Jak jsi tedy postupoval? V kroku 199, jsi nespustil požadovanou kalibraci, ale rovnou řízení kompletního modelu, i když nemáš sestaveno? Nebo jsi sestavil, s rizikem, a po kompletaci spustil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Neměl by někdo z místních stavitelů doma nevyužité lego disney vaiana 41150? Děcka se mi do toho zbláznily a tak bych jim chtěl udělat radost. Lego může být klidně postavené nebo bez krabice. Jen bych chtěl komplet set, aby si mohly děcka stavět. Kdyžtak prosím do SZ...

s-l1600.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 30. 12. 2023 v 18:23, vaba napsal:

Jak jsi tedy postupoval? V kroku 199, jsi nespustil požadovanou kalibraci, ale rovnou řízení kompletního modelu, i když nemáš sestaveno? Nebo jsi sestavil, s rizikem, a po kompletaci spustil?

Pomohla aktualizace aplikace. Již rozchozeno. Ale předtím kompletní rozborka (to syn vzdal, pokračovala paní). Před koncem se přidal - oživení, veliká radost.

Upraveno uživatelem vaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý co se dnes od rána děje s webem LEGO.

Objevilo se tam čtyři (ráno pět) nových zajímavých setů, ale stránka dané stavebnice hází vždy chybu.

Na první pohled se mi hodně líbí hokynářství a staré depo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný věci tam jsou. Já se musim přiznat že sem do toho Lega poslední dobou víc a víc zamilovanej, (nejen) pro děti je to prostě nejlepší hračka. Jenom taková kravinka jako todle, dem okolo toho v Tesku, po slevě za necelý dvě kila, pro šestiletou holku úplná nádhera. Supr vymyšlený, zpracovaný, tři modely v jednom.. a za ty prachy? https://www.lego.com/cs-cz/product/red-dragon-31145 

 Když si vemu ty všechny hnusný plastový výlisky typu auta Tlapkový patroly za šest kil, ta hodnota za peníze je prostě super. 

 A žena už má všechny kytky z tý série pro dospělý, taky výborný. Až budu velkej, chtěl bych pracovat pro Lego:)

 

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Sněhulák napsal:

Zajímavý co se dnes od rána děje s webem LEGO.

Objevilo se tam čtyři (ráno pět) nových zajímavých setů, ale stránka dané stavebnice hází vždy chybu.

Na první pohled se mi hodně líbí hokynářství a staré depo.

Tak tohle je ovšem zajímavý ... odkazuje to z oficiálních stránek na BrickLink, což je fanouškovská stránka, kde lidi ukazujou svý designy, hlasuje se o nich a pak ty nejlepší Lego v licenci pro BrickLink vyrobí. Že by se měnily časy a lego se oficiálně podílelo na fanouškovskejch sadách?

BTW ty stavebnice ještě nejsou hotový, musí si je nejdřív přes crowdfunding koupit dost lidí, je to tam vidět vpravo nahoře v grafu. Jestli něco z toho chceš, tak neváhej, protože do volnýho prodeje se to s velkou pravděpodobností nedostane. Objednával jsem si takhle "Clockwork aquarium", přišlo mně to přímo na adresu asi za 3/4 roku.

"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
V 25. 3. 2024 v 15:40, financ napsal:

Tugendhat je doma, možná někdy v zimě to i složím

 

IMG_8132.jpeg

Kde se to dá prosím objednat? Kostky jsou Lego? A mohu poprosit cenu? 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, M.P.007 napsal:

Kde se to dá prosím objednat? Kostky jsou Lego? A mohu poprosit cenu? 

Děkuji

jedná se o aktivitu Muzea města Brna, kostky jsou origo lego. Objednával jsem to vloni, přišla teď. Objednávka hier:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdF-8OwP8fAkXnIr7mEzm2zNy-pW4XSeR95IkfyHsIiFr4QeQ/viewform

 

Nějaký povídání:

https://brnenska.drbna.cz/zpravy/kultura/29210-lide-v-brne-vykupuji-novou-stavebnici-uchvatila-je-vila-tugendhat-z-kostek.html

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po velmi dlouhé době postupného stavění konečně hotovo. Po letech to byl první lego kousek co jsem si složil a musím říct, že jsem z něj nadšený. Kromě těch všudypřítomných detailů a vymožeností je na tom skvělý i ten příběh, který dokonce rozebírali samotní designéři ve videu co je dostupné na youtube. Určitě můžu doporučit.

20240401_141242.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...