Jump to content

LEGO - tipy na rozšíření sbírky

Recommended Posts

• Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jsem to chtěl mít právě pestrý, od každýho něco. Mám Saturn V, razor crest a P911, hodně jsem váhal nad imperial destroyerem, ale 18k uz je fakt moc. Ale jo, k raketě se to bude hodit do komba

V ‎22‎.‎03‎.‎2021 v 21:36, financ napsal:

Jsem to chtěl mít právě pestrý, od každýho něco. Mám Saturn V, razor crest a P911, hodně jsem váhal nad imperial destroyerem, ale 18k uz je fakt moc. Ale jo, k raketě se to bude hodit do komba

Nový, nerozbalený se dá sehnat na netu okolo 13-14 tisíc.

Při jeho velikosti bych spíš řešil, kam ho dlouhodobě zaparkovat. :D 

Líbí se mi i Saturn i raketoplán s teleskopem. Jen tím Saturnem udělali podle mě dost přešlap. Možná budou dělat rereleased verze pravidelně a spousta sběratelů a investorů zapláče. Divil jsem se už i u výročních krabic Star Wars.

před 33 minutami, azeppelin napsal:

Líbí se mi i Saturn i raketoplán s teleskopem. Jen tím Saturnem udělali podle mě dost přešlap. Možná budou dělat rereleased verze pravidelně a spousta sběratelů a investorů zapláče. Divil jsem se už i u výročních krabic Star Wars.

Jaký přešlap?

Před hodinou, Sněhulák napsal:

Jaký přešlap?

To co je aktuálně v prodeji, je reedice. Z pohledu sběratelství a investice to je na zamyšlenou. Spolu se Saturnem dali do oběhu loď v láhvi. Teď šly krabice výročních Star Wars, kde byly reedice figurek spolu s nějakou lodí. Udělali SW kantýnu defacto reedice spousty figurek... atd. To všechno přirozeně naštvalo sběratele a investory, kteří jsou neoddělitelnou součástí prodejního mechanismu.

11 den v karanténě/ izolaci... pohledali jsme zbytky všeho, samozřejmě především Lego Friends 🤔

Takže to tady mastím hlava nehlava jinak už bych asi vyskočil z okna.

Dcera do toho vnáší ty svoje cukrovinky, to já se tady snažím budovat impérium 😀

IMG_20210330_141431.jpg

IMG_20210330_141351.jpg

IMG_20210330_141324.jpg

No přesně, to mě před pár lety rychle zabrzdilo v rozletu, když jsem zjistil, že sestavený to za chvíli nebude kam dávat. A krabice bych někde musel ukládat tak jako tak...

@michalval Pěkný:-) Porovnával jsem svoje první Creator auto - F40 s posledním Porsche a je na tom krásně vidět jakou cestu to zatím urazilo. Nejvíc mě asi pořád baví Bondův Aston Martin. 

911ce pořád odolávám, ale dráždí mě neskutečně. Jedinej důvod proč už ji nemám je to, že se mi do vitrín moc nehodí (toho, že je Mustang u Bondů si nevšímejte, čekám až mi vymřou rybičky a otevřou Ikeu, abych mohl další dvě vitríny přidat)

IMG_8189.JPG.9f78a8a4bd2a0c73afd0198648860147.JPG

IMG_8188.JPG.ab5b37641c7403f2e4b04d4dea32eb3c.JPG

Za jak dlouho vám přišly zásilky přímo z LEGO? Objednával jsem raketoplán ve čtvrtek ráno a do dneška ve zásilka v trackingu ani nepohnula.

V 6. 4. 2021 v 8:15, xcmaniax napsal:

@michalval Pěkný:-) Porovnával jsem svoje první Creator auto - F40 s posledním Porsche a je na tom krásně vidět jakou cestu to zatím urazilo. Nejvíc mě asi pořád baví Bondův Aston Martin. 

Aston Martin je moc hezkej a vymazlenej. Já mám zatím ve frontě VW T1 a pak asi Brouka.

Edited by michalval