Jump to content

LEGO - tipy na rozšíření sbírky

Recommended Posts

• Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jsem konečně dodělal Defendra - na to, že to má být pro děti od 11 let, neskutečná fuška... :D Dcera (12) běžně sama dělá Creator (Porsche 911, Aston Martin 007, Mustang), ale na tohle si netroufla.

Chci se optat - fungující motor, převodovka, redukce? Když autem pojíždím, nic to nedělá - jen po otevření zadních dveří a točení "kolečky". Asi jsem někde udělal chybu, ale teď na opravu nemám...

Před hodinou, ricous napsal:

Tak jsem konečně dodělal Defendra - na to, že to má být pro děti od 11 let, neskutečná fuška... :D Dcera (12) běžně sama dělá Creator (Porsche 911, Aston Martin 007, Mustang), ale na tohle si netroufla.

Chci se optat - fungující motor, převodovka, redukce? Když autem pojíždím, nic to nedělá - jen po otevření zadních dveří a točení "kolečky". Asi jsem někde udělal chybu, ale teď na opravu nemám...

Syn (4 roky) dostal Defika od Jeziska, takze jsem to stavel ja a bylo to cca 14 hodin. U nas vsechno funguje, vsechno jsem zkousel na tech podsestavach a pak v prubehu stavby.

Zkontroluj v te zadni casti a na podvozku, jestli na sebe sedi vsechny ozubeny kolecka.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nejsa autíčkář, netuším, zda je oranžová pro model charakteristická. Aspoň ve Státech jsem oranžovou neviděl - ani v Michiganu, kde je legomodel (vcelku logicky) registrován :) 

Pro fandy stopadesátky super, z hlediska funkcí a  stavitelských výzev zdá se spíš nuda. Trochu škoda je, že se podle fotek zdá, že maska i zadek jsou samolepkové.

No ta velká teniska mi připadá jako šíleně hnusný bazmek na poličku a vlastně je na vtipnější ta krabice. Ale asi to bude v kontextu sběratelů tenisek jednou vzácnost, kor když udělají za rok třeba Nike. Ta malá sada se mi líbí, taková retro figurka. Vyčkávání do zítra, kdy ji snad dostanu k medvídkovi Pú.

Edit: od zítřka dvojitý body při koupi čehokoli

Edited by azeppelin