Jump to content

LEGO - tipy na rozšíření sbírky

Recommended Posts

• Replies 460
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 3 hodinami, petr.73 napsal:

Siána mám asi to zkompletuji 😀

Nojo, když už máš dva, tak třetí to už je v tomhle případě must-have. Mně to trvalo taky dlouho než jsem se k poslednímu rozhoupal, ale tak teď už to jen všechno postavit :)

Seriál jste k tomu viděli? (13. sezóna). Vypadá to drsně, ale je to v pohodě. Taky doma máme kus. Lego tímhle zkoušelo jestli neprorazí na poli RPG her stylu dračí doupě, ale IMHO se jim to moc nepovedlo. Předchozí Prime Empire mně přišlo lepší.

Syn už skoro dva roky v Ninjagu jede, tak mám docela přehled ;), bude mu teď sedm.

Já vůbec netuším vo co jde. Slíbil jsem jí jen, že když zvládne plavecký zkoušky, tak dostane lego. Představoval jsem si nějaký princezny od Disney :-). Vona, že prej Ninja…..a pak ukázala na tohle 🤦‍♂️

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
V 14. 5. 2021 v 17:03, azeppelin napsal:

Možná se to někomu bude hodit. Vyzkoušel jsem pro zajímavost nákup stejného lega z několika nejlépe hodnocených neoficiálních zdrojů.

Megaknihy - nebalí nic do krabic, jen do takového přesunutého výseku kartónu. Na knihy je to možná vhodné lego dojde rozmašírované. 

MořeLega - supr nabídka, ceny i rychlost dodání. Krabice s Legem vypadají jak kdyby je spolu se štěrkem nejen skladovali, ale i následně vyskladňování lopatou - odřené, zaprášené.

Legamaty - jako ok, krabice Lega naházené ve větší měkké krabici. Přežily.

Tlamagames - nejlepší ze všech, jako nové, rychlé dodání a ok ceny.

Na ukázku fotky, jak vypadá dodávka z neofiko eshopů v hodnotě x tisíc. IMG_20210513_221013.thumb.jpg.7f0ed0384c3357aedfbe55c18c33cd72.jpgIMG_20210513_220400.thumb.jpg.fa51716f736cbeb5f75de73b1c6b6bf7.jpgIMG_20210513_220418.thumb.jpg.51a9fb9d88f26ab82a7ca549262d6c15.jpgIMG_20210513_220519.thumb.jpg.a58425d00316871f596d7479e234a951.jpg

Mohu potvrdit negativní zkušenost s Morelega.cz. Jeden set přišel s poškozenou krabicí. Řez dlouhý cca 8 cm na přední straně uprostřed, nechápu, že si toho někdo nevšiml. Jednání ze strany prodávajícího otřesné, téměř tvrdili, že jsem si to udělal sám při neopatrném rozbalování....vřele nedoporučuji. 

Včera nějak nebylo co skládat, tak jsem vytáhnul oldtimera :). Mám to jako fullset, i po letech všechno funguje, nic nezpuchřelo. Překvapilo mě, jak málo kostek to má a jak jsou oproti dnešku "obyčejný" (minimum speciálních kostiček). Jo a návod na celej stroj má jen 17 kroků!

00040FC1-3EF0-4339-880C-D29E105D6E10.jpeg

Aby to nebylo špatně pochopeno, dostal jsem to kdysi před lety k vánocům a hrál si s tím. Ale protože jsem pořádnej, tak to kromě igelitovýho obalu přežilo v kompletním stavu.

• 2 weeks later...