Jump to content

LEGO - tipy na rozšíření sbírky

Recommended Posts

• Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...

986ad267decf9f39a9973d44168c808c.jpg
Ahoj, včera jsem uvidel todle v americkém lego shopu. V Evropě to není, budu za ty prachy objednávat. Vyzkouším a dám vědět. Občas má Americký eshop jiný věci jak my tu. Škoda.

Sent from my iPhone using Tapatalk

[mention=12480]Rodeo65[/mention] - na to jsem minulej tejden taky koukal - je to i na českým shopu: https://www.lego.com/cs-cz/product/christmas-wreath-2-in-1-40426

Vidis to, nenapadlo mě kouknout na český. Já teď bydlím v Německu a tam to není. Za barákem mám ale americkou poštu, kde mám PO Box, takže asi to dám z USA. V ČR jsem do čtvrtka, to se asi nestihne.

Díky za tip.

• 2 weeks later...
Panove, dam to nejdriv sem - mate zkusenost s navstevou Legolandu (Nemecko nebo Dansko)? za jak dlouho se da komfortne projit (decka 8+10), vyuziti Legocampu, zkusenost s nakupem vstupenek, atd?

Ahoj,

My v německém byli už 4x za rok a máme roční vstupenku pro celou rodinu.

Vstupenky určitě kup v black Friday přímo na lego.de s ubytováním do hradu/pirati/další stojí to za to. My byly v hradu a v desert cosi a úžasný. Jídlo taky fajn.

Jinak jak máme roční tak jezdíme do hotýlku 10min autem od Legolandu a na noc 100eur.

S detma I počtvrté pokaždé celý den. Teď naposled než to zavřeli, tak od 10 do 15hod I s obědem a porad málo, ac jsme přesně věděli co se nám líbí a co ne a na co jít kdy.

Pro tak věci děti je den akorát, pokud neskysnete u Nintendo switch a staveni si. Tak do zaviracky akorát pro fotky a cokoliv klidne piš.

před 1 hodinou, petr.73 napsal:

Je doma 😀,ještě ze mám přes Vánoce dovolenou. Bude to trochu náročnější. 

33B85730-5A65-4AB4-AACD-A116271797D2.jpeg

Ty!!!!!!!!!!!! Tak to si ty, kdo mi to vykoupil 😬

Brousím si ta to zuby už pár týdnů. V pondělí v noci mi přijde připomínka, že to mají na skladě, ráno kouknu na stránky a…..vykoupeno 😢

Před hodinou, Ajaj napsal:

Ty!!!!!!!!!!!! Tak to si ty, kdo mi to vykoupil 😬

Brousím si ta to zuby už pár týdnů. V pondělí v noci mi přijde připomínka, že to mají na skladě, ráno kouknu na stránky a…..vykoupeno 😢

Měl jsem na nej políčeno už jak se objevil 😀, udělal před objednávku  na a dneska dorazil. 

No tak jsem si myslel že si objednám LEGO na vánoce z Lego shopu na Cyber Monday, abych dostal jako dárek deku nebo co to k tomu bylo, a ono je všechno vyprodané. Příští rok budu asi sedět o půlnoci na Black Friday u počítače a zběsile refreshovat...