Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Noo.. postupne rozebrat a slozit zpatky do pytlicku.. :-)

Delam si samozrejme trochu legraci, ale prekvapilo me, ze tu jsou rozebiraci.. v zivote me nenapadlo rozkladat jiz slozene.. to je jako dobyvat jiz dobytou zenu.. :-)

..mimochodem jak resite prach.. neznam lepsi lapac prachu nez lego na hornich polickach v detskem pokojiku.. nejradsi bych to vzal jednou za rok sprchou.. ale to asi uplne dobre nevyschne..



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, petr.73 napsal:

R.M.S  Titanic 

Čtyři dny stavby a velká radost 😀😀
Jenom nevím co dál…

A93CF485-9DEA-4781-8C1E-C1367A7B5163.jpeg

Hustýýý! To Ti závidím. Jak jsem si řekl, že další lega ne, páč to není kam dávat, tak tady jsem hodně nalomenej. Ještě že to u nás nikde nemají :D

před 18 minutami, petr_cha napsal:

..mimochodem jak resite prach.. neznam lepsi lapac prachu nez lego na hornich polickach v detskem pokojiku.. nejradsi bych to vzal jednou za rok sprchou.. ale to asi uplne dobre nevyschne..

Já jsem to vždycky jen někde venku ofukoval. Ale pravda, ten prach tam nesmí bejt zažranej jako je třeba na věcech v koupelně, kde je vlhkost. To už pak fungovat nebude :) Btw to je další věc proč lego nejedu ve velkým - modely jsou pak dobrý lapače prachu. A žádná metoda jejich očisty nebude stoprocentní. Vodu bych na to nepoužíval - stejně to nevymeješ dokonale a právěže po zaschnutí se z prachu stává beton :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě pár fotek za denního světla. 
Ještě nemá důstojné místo, ale určitě se najde 😀.  S dalším legem je kvůli místu zatím stop stav. 
Prach řeším průběžně nástavcem na vysavač a pak stlačený vzduchem. Nikdy to není ideální.  

821E32CE-09C8-454E-9924-43493BAD3A93.jpeg

601A72E1-D898-47BF-89CA-11248864CA2B.jpeg

6AB09474-B7C5-4F04-8B5A-6F1D74AA610C.jpeg

36D02941-B159-4BFF-B38C-38E436D16010.jpeg

8373DF71-CD25-447A-91EE-5FB794149041.jpeg

1BFE66E0-75D7-44A0-9EB6-24228E388462.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo Saturn V už mám několik let ještě nerozbalenej a teď když koukám na Discovery a Hubbla... No rači nic!

@azeppelin To se mi ale právě na legu líbí, jak je to propracovaný i uvnitř. A jasně, do Titanicu se pak už těžko koukneš, ale tak je to třeba i u aut, kde je funkční převodovka a spoustu dalších mechanizmů, který po složení nevidíš, ale který zvyšujou komplexitu modelu a to mě na tom přitahuje. Bejt to jen dutá obálka, tak je to o ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, máš jistě pravdu. Je super, jak se člověk při skládání doví řadu technikálií. Třeba u nového SW ucs AT-AT, vnitřní zpracování osobně ocením víc. Titanik by mi zrovna stačil jako plain display model.

 

EDIT: nemáte někdo info o expert Mustangovi a Porsche? Působí to dojmem, že se za chvíli vyprodá. Měl být na trhu celý rok 2022 a Porsche až do konce 2024. 

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...