Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Právě teď, dr.sphinx napsal:

Má i super B-model, stojí za piplačku s rozmontováním.

Vím, ale v tuhle chvíli jsem rád, že jsem to složil a že bych to měl v dohledný době rozmontovávat, to teda e-e :D Mám pár dalších modelů v záloze, tak se budu počítám časem věnovat s přestávkama jim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho se trochu bojím a obecně s tím mívám problém, vyžaduje-li si něco větší množství času. Kdysi jsem takhle začal papírový model a dostavěl jsem ho o 7 let později. Se divím, že vůbec přežil všechny debordelizace a úklidy co jsem v tý době občas dělal. Tady navíc mnohem větší prostorová náročnost... Budu se muset hodně snažit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude pravděpodobně probíhat jako u mně. Totální nadšení. Trávím nad tím noci (mají i pěkně zpracovány manuály, že tam jsou i technické informace o lodi, kdy si pak dohledávám další detaily na internetu). Až do stavu, ty vole, kostky, všude jenom kostky🥴kam ten krám můžu aspoň na chvíli zastrčit, abych to neviděl (hmmm…. zrochu těžký úkol, když to má metr 😂)

ale teď už zase nadšení. Úžasný jsou ty vnitřní prostory, který jsou nakonec zakrytý, ale stejně propracované do detailu 

takže ať tě to baví 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, díky, docela se na to i těším :) Kam umístím hotový model už mám prakticky jasno, v tom problém není. Problém mám spíš teď s uskladněním krabice s modelem, která je lehce neskladná. Už první chyba byla, že jsem se pro balík (neznaje jeho váhu a rozměry) vydal asi 1km pěšky. V půli cesty zpět, když jsem to táhnul, jsem zvažoval, že si zavolám odvoz. Ale donesl jsem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Radik napsal:

Jj, díky, docela se na to i těším :) Kam umístím hotový model už mám prakticky jasno, v tom problém není. Problém mám spíš teď s uskladněním krabice s modelem, která je lehce neskladná. Už první chyba byla, že jsem se pro balík (neznaje jeho váhu a rozměry) vydal asi 1km pěšky. V půli cesty zpět, když jsem to táhnul, jsem zvažoval, že si zavolám odvoz. Ale donesl jsem :D

Ja ty krabice vzdycky rozlozim do placateho stavu. To uz bych se doma nevesel :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Radik napsal:

Zajímavý - já jsem právě dokončil 42009. Sušil jsem to ve skříni 6 let. Trochu mě zarazila náročnost. Že na tom strávím tolik času, to jsem si nemyslel. A to je "pouhých" 2600 dílků.

20230114_202437.jpg.b00fc71f92131a2a192a717884da02d9.jpg

Nadhera !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Ajaj napsal:

a jdeme do finále. Předek už je hotovej

5CFFDFA5-C4D1-41C3-84D0-2780A3847D89.jpeg

Pro inspiraci něco ze stavby, u je to rok 😀
Celé mě to trvalo měsíc. Skoro každý den a o víkendu více 😀. Ale stálo to za to. 
Potom ještě částečná rozebíračka kvůli montáži osvětlení. 
Krabice odpočívá rozložená za skříní. 

00930CA9-5C65-457E-9C48-18092435383E.jpeg

C5547DB0-03C5-4634-B868-DCDCD7EDF5D0.jpeg

91B305DA-BDA6-4520-AC9F-A5E2C31D87F6.jpeg

2A47FF7A-49A5-4E46-A7B0-6B662890C028.jpeg

C59BABF5-0586-46CC-BEB6-0ACC828C4626.jpeg

3F9BA10D-1A85-4852-959C-65FB620CDFF9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...