Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chystal jsem se nafotit můj Galaxy Explorer. Děti měli dovoleno si s ním hrát pod mým dozorem. Vše ok. Odejdu na 5 minut z místnosti. Výsledkem je Galaxy Explorer na podlaze. Asi ho budu muset komplet rozebrat a začít ho stavět úplně znova. 

Padouši. A to mě mrňouskové předtím přemluvili a dostali do své výhradní péče loď Iron Mana a Lego Creator space shuttle 3 v 1.  

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, safi napsal:

@Jarmom: Nádhera. Ten raketoplán mám v plánu 

Ten je fakt super. Ten Hubblův teleskop se dá schovat do něj, nebo může být i připojený na rameno z nákladového prostoru. Plus raketoplán má vystřelovací podvozek, pohyblivé směrovky, prostě paráda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Formule mně sice nezajímají, ale tahle se mně z nějakýho divnýho důvodu fakt líbila, že jsem ji prostě musel mít. Stavba mě teprve čeká. Už nějakou dobu přemýšlím nad Land Roverem a jak na to tady tak koukám, tak ten raketoplán asi taky budu nutně potřebovat :death: A to jsem si nedávno říkal, že už žádný další lego kupovat nebudu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Radik napsal:

Formule mně sice nezajímají, ale tahle se mně z nějakýho divnýho důvodu fakt líbila, že jsem ji prostě musel mít. Stavba mě teprve čeká. Už nějakou dobu přemýšlím nad Land Roverem a jak na to tady tak koukám, tak ten raketoplán asi taky budu nutně potřebovat :death: A to jsem si nedávno říkal, že už žádný další lego kupovat nebudu!

Taky jsem si říkal, že už žádné další LEGO nepotřebuju, ale nedávno šly drby, že ještě letos mají vydat nějaký set s některým, z marsovských vozítek. Pokud ano, tak ten budu muset mít, potřebuji tu svou kosmonautickou sbírku kompletní. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Jarmom napsal:

Taky jsem si říkal, že už žádné další LEGO nepotřebuju, ale nedávno šly drby, že ještě letos mají vydat nějaký set s některým, z marsovských vozítek. Pokud ano, tak ten budu muset mít, potřebuji tu svou kosmonautickou sbírku kompletní. 🙂

Díky za info.... tak to určitě musím mít ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...