Jump to content

LEGO - tipy na rozšíření sbírky

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
před 23 hodinami, safi napsal:

Raketoplán (LEGO® Icons 10283 NASA Raketoplán Discovery) je doma. Až nastane podzim, bude čas na sestavení 🙂 

Ten jsem postavil  v březnu. Teď mám na seznamu ke koupi ještě 42110 Land Rover Defender, ale nějak se nemůžu rozhoupat.

Co mě na současným Legu neskutečně štve je tohle. Kór když při aktuální úrovni lisů fakt není problém lisovat naprosto stejnej pigment x krát za sebou. Ceny zvedaj, ale místo tampónu pořád nálepky a barevnost šílená. Mám všechny creativ auta a poslední dobou je to horší a horší:( pickup už byl strašnej a tady to je ještě horší:( IMG_5340.thumb.jpeg.7cb43d0f74268b3557b00e646cc0b311.jpeg

• 4 weeks later...

Ahoj chlapi, čeká mě lehký update v pracovně a napadlo mě, že bych ušetřil místo a lego dal na zeď jako je to na obrázku níže. Ten mount stojí 100€, což mi nepřijde úplně málo, našel jsem i nějaký jednodušší háky za par stovek.

Nicméně se chci zeptat, jestli mate nějaké jiné řešení, případně jestli je tu někdo, kdo to už zkoušel třeba na 3D tiskárně a je schopny to vyrobit?

IMG_1796.jpeg

Jó, už jsem viděl. Na alze za 14 tis., ale kašlu na to. Začínám mít pochybnosti, jestli někdy vůbec postavím Titanic, kterej jsem koncem loňskýho roku "nutně potřeboval". Přiznávám, že už velikost a hmotnost balíku mně tehdy vyrazila dech, když jsem ho táhnul z Alza boxu asi kilák pěšky. Normálně jsem myslel, že si na posledních pár set metrů zavolám odvoz.

wawrik, kluk: díky 😃 za mě nej set je ta nemocnice, tu jsem kdysi neměl až tak moc rád, teď vidím jak je dokonalá. Zítra se prý bude skládat šílený robot 6951, a do konce prázdnin zkusíme dát dokupy zbývající  menší sety a všechny techniky...

6951-1.jpg