Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

To jsem zase našel téma:)) Tak jak jsem skládal Saturn V, který je neskutečně dobře stavitelnej, tak jsem ho objednal dvakrát a jeden uložil. Blbci :)) 

kazdopádně třeba tohle je dle mě skvělý Lego co nebude klesat. A za ty prachy! 

863CA74F-A94A-4E7D-BFA6-B7D34399AD64.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ani jsem se nepochlubil, že ten Saturn V jsem dostal k Vánocům od manželky, jen teď vůbec nemám čas se do něj pustit. 
Dotaz pro ty co ho máte: koukal jsem že jsou k němu nějaký modrý podpěry, aby na tom ležel, ale je to stabilní i nastojato? Na těch tryskách?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Povidláček napsal:

Ani jsem se nepochlubil, že ten Saturn V jsem dostal k Vánocům od manželky, jen teď vůbec nemám čas se do něj pustit. 
Dotaz pro ty co ho máte: koukal jsem že jsou k němu nějaký modrý podpěry, aby na tom ležel, ale je to stabilní i nastojato? Na těch tryskách?

Je. Samo když ti do toho někdo strčí nevydrží to:) ale jinak drží i na stojáka. A celkově ta stavba je skvělá! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Povidláček napsal:

Ani jsem se nepochlubil, že ten Saturn V jsem dostal k Vánocům od manželky, jen teď vůbec nemám čas se do něj pustit. 
Dotaz pro ty co ho máte: koukal jsem že jsou k němu nějaký modrý podpěry, aby na tom ležel, ale je to stabilní i nastojato? Na těch tryskách?

Saturn V mám už pár let taky - zatím stále v krabici (teď už zaprášenej) na skříni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek tracking od DPD, koukám, že je to z Lega. Tak je to dobrý, Mandalorian už letí :) (i když očekávaný dodání je až 25.). No a dneska trochu překvápko, přistálo mně tady tohle: https://www.lego.com/en-us/product/ice-skating-rink-40416

Ani jsem si nevšimnul, že se mně to přidalo do košíku jako bonus :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Povidláček napsal:

Ani jsem se nepochlubil, že ten Saturn V jsem dostal k Vánocům od manželky, jen teď vůbec nemám čas se do něj pustit. 
Dotaz pro ty co ho máte: koukal jsem že jsou k němu nějaký modrý podpěry, aby na tom ležel, ale je to stabilní i nastojato? Na těch tryskách?

Vertikálně i horizontálně v pohodě.

20210111_141906.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Syn (4 roky) dostal pod stromek Technic - Land Rover Defender (42110) a Corvettu (42093). Pro mě parádních 17 hodin čisté stavby, kdy už jsem ty malé piny nesnášel 🙂

Zvažuju nákup motorku a příslušenství, abych z toho přestavbou udělal RC. Musím říct, že funkční převodovka a 4x4 mě až neuvěřitelně fascinují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal toho letos dost, stavěl si svý Lego City a pomáhal s Defikem. S tím už si teď hraje a jezdí sám, mě stačila stavba. Jasný, že pro jeho věkovou kategorii to není, ale naskytla se možnost nové, nerozbalené krabice za 2 000, tak nebylo co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem se rozhodl že začnu moje Lego uklízet na horší časy. Uvidíme zda z toho bude nějaka investice. S detma pojedu creator a city, todle dám na půdu. Ještě pak mám to 6x6 Volvo a budu kupovat vše NASA.

59925cfd1b5723feb99e0a6271ead2ec.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starsi syn (skoro 6r) sa pustil prudko do lega. Ma pat kuskov od 6-7r, z ktorych sa da zlozit viac typov, tak to denne rozobera a sklada.

Ja som si sebe tento tyzden nadelil toto https://www.lego.com/en-us/product/mclaren-senna-gtr-42123
Dovolil mi pomáhať mu :)

Zo svojich mladych cias mam odlozeny dnes uz vintage kusok ->
https://lego.brickinstructions.com/en/lego_instructions/set/5591/Mach_II_Red_Bird_Rig

Je to v skatuli spoli s dalsimi mensimi kuskami, ani neviem ci vsetky kocky. Asi to vytiahnem a pustime sa do toho.

Zial ten mladsi 3r zatial vsetko len rozobera a straca :D

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, shaggy napsal:

Starsi syn (skoro 6r) sa pustil prudko do lega. Ma pat kuskov od 6-7r, z ktorych sa da zlozit viac typov, tak to denne rozobera a sklada.

Ja som si sebe tento tyzden nadelil toto https://www.lego.com/en-us/product/mclaren-senna-gtr-42123
Dovolil mi pomáhať mu :)

Zo svojich mladych cias mam odlozeny dnes uz vintage kusok ->
https://lego.brickinstructions.com/en/lego_instructions/set/5591/Mach_II_Red_Bird_Rig

Je to v skatuli spoli s dalsimi mensimi kuskami, ani neviem ci vsetky kocky. Asi to vytiahnem a pustime sa do toho.

Zial ten mladsi 3r zatial vsetko len rozobera a straca :D

 


Sent via IPoAC
 

Tak to je super. 

Navic ten MACH byl maj detsky sen....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...