Přejít na obsah

LEGO - tipy na rozšíření sbírky


Doporučené příspěvky

Kluci, moje první LEGO asi po 40 letech (když pominu to, s čím jsem pomáhal dětem) 🤪 

Dostal jsem to od mé milé k narozeninám, zatím mám za sebou dva večery a jsem úplně nadšenej. 

Nejsem takovej borec, jako třeba @PavelSch ale myslím, že zdaleka nekončím... 😄

IMG_4909.thumb.jpg.991af94854d00de0873f202a67719a5f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 minutami, PavelSch napsal:

Já myslím, že borci jsou ti, kteří kupují ty velký Technics a úplně největší borci jsou Ti, kteří to koupí a ani nerozbali (nepostaví!!). Já sem jen blbec, co vyhazuje krabice a stavím to pro radost :)

A tak je to spravně a tak to ma byt 😄

Žádný investice, ale radost z toho jak to vzniká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že borci jsou ti, kteří kupují ty velký Technics a úplně největší borci jsou Ti, kteří to koupí a ani nerozbali (nepostaví!!). Já sem jen blbec, co vyhazuje krabice a stavím to pro radost

Jen aby to nebylo právě naopak jak píšeš. Ty si užiješ hned. Já kupuju a dávám na půdu a klepu se abych si mohl něco postavit, pak mě jebne a děti to rozeberou a mám z toho hovno


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda. Doporučuji toho Aston Martin pro 007 a nebo VW Transporter T1

Presne po techhle dvou kouscich pokukuju. Koukal jsem i na Tvoje foto z policky, jak to vypada v realu. Ale koukam i po Lambirghini Sian. Jen nevim, kam to budu davat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele asi "nejhorší" z Creator řady je ten Harley, což se mi jako motorkářovi neříká nejlíp :) ty velký lega jsou parádní, ale uz to chce dost místa, nejen pro výstavu ale hlavně pro stavbu. Já včera objednal Wranglera, je to víceméně stejná velikost jako má ta Ducati a ta mě bavila moc. A ještě jedna věc, jsou velký rozdíly ve stavbě Creator a Technic. Já sem od Creatoru přešel k Technic, protože si víc užívám právě tu stavbu. Na druhou stranu, ten Creator má vzhledově na konci blíž k té reálné předloze a nevypadá "tolik jako lego"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ta blizkost predloze se mi na Creatoru momentalne libi. Ted stavime se synkem Technic 24 hod Le Mans a to je Technic a je to proste vic staveni ale mene detailu. Na toho Wranglera se podivam. Motorky me moc neberou. Teda ne ty z Lega

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, michalval napsal:

Presne ta blizkost predloze se mi na Creatoru momentalne libi. Ted stavime se synkem Technic 24 hod Le Mans a to je Technic a je to proste vic staveni ale mene detailu. Na toho Wranglera se podivam. Motorky me moc neberou. Teda ne ty z Lega emoji1.png

Parádní mustang👍🏿

My Haryka dávali dohromady asi 6 hodin 

A byl jsem z toho teda úplně urvanej, funkční klika, ojnice, písty převody až na zadní kolo. Krásně jsem na tom Ester vysvětlil funkci spalovacího motoru, spojky, převodovky.. 😂

IMG_20210123_154355.jpg

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní mustang
My Haryka dávali dohromady asi 6 hodin 
A byl jsem z toho teda úplně urvanej, funkční klika, ojnice, písty převody až na zadní kolo. Krásně jsem na tom Ester vysvětlil funkci spalovacího motoru, spojky, převodovky..

Hezka prace Jiri. U Mustanga je i rozvodovy remen, nadrzka na chladici smes i sklapeci sedacky

EDIT: ty mas navic dobry, ze ho mas i v originale
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, mladej dostal mustanga v první vlně na jaře, aby se odreagoval, protože to auto miluje, a já pak musel shánět i kovové modely v barvě, takže máme 1:18,1:64, objednáno 1:43 a ve sklepě čeká kastle z RC 1:10 na nástřik a jsou objednána kola na AstraModel. Podvozek bude kovovej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem ho vyhlizel, tak jsem si myslel, ze to je Mustang z Bullitova pripadu, ale ma trochu jinou barvu a tenhle ma bily pruhy a taky se o tom nikde nepise, tak asi nee.
Jinak objednal jsem Fiat 500 a moje mila mi objednala VW T1 k vyroci, tak se tesim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...