Jump to content

LEGO - tipy na rozšíření sbírky

Recommended Posts

• Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Před hodinou, liskus napsal:

Uz domaemoji106.png

Parádní sbírka - máš na pár dnů / týdnů co dělat 🙂

Ten prostřední mrakodrap v New Yorku je Chrysler Building, že? Pro mě nejhezčí mrakodrap na světě.

• 2 weeks later...

fotka je starší. naštěstí v garáži, kam jsem to vždycky musel odnést, se místo našlo, celkově 30,5hodiny čistého stavění a 50 odstínů šedi😂

btw. krok 1089:

image.png.1cff96e6853315f556da74fd02ae18bd.png

...a strana 417 :-D. Lol!

Spíše mi šlo o to, že je to masakr. Samozřejmě to stavět, ale právě ten počet kroků. Tisíc kroků je pro mně nepředstavitelné číslo. Asi jako když v Rusku hoří muniční sklad a v něm 10 tisíc vagónu munice. ;-).

před 28 minutami, Xenomorfus napsal:

...a strana 417 :-D. Lol!

Spíše mi šlo o to, že je to masakr. Samozřejmě to stavět, ale právě ten počet kroků. Tisíc kroků je pro mně nepředstavitelné číslo. Asi jako když v Rusku hoří muniční sklad a v něm 10 tisíc vagónu munice. ;-).

😀

jj, tady je ten návod tlustá kniha v kroužkové vazbě..

Teda řeknu vám, že jak jsem byl v prosinci natěšenej, že po novym roce zase doplním nějakou tu krabici s legem, tak mě to nadšení nějak přešlo a nevím proč. Místo toho koukám zas jenom na hodinky, ale ani tady se ne a ne k něčemu rozhoupat.

Já kupuju Lego mladšímu bratrovi každé narozky a vánoce 🙂 teď v Lednu dostal ještě nové Ferrari, MCa a Jeepy... jen to ještě nemá postavené protože se připravuje na advokátní zk. 🙂

IMG_0735.jpg

Já kupuji pro sebe jako investici a krabice neotevírám. Naposledy jsem bral Kantýnu ze Star wars. Objednávám přímo na Lego.com. Posílají zadarmo, přidají nějakou menší stavebnici zdarma a cena je nižší než u nás.