Přejít na obsah

Martenero Edgemere Reserve


Conn

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Boris313 napsal:

Designově jsou fakt povedené.

Něco podobné tady:

https://blackwellwatch.com/products/color-touch-dark-blue-dial-with-stainless-steel-case-and-dark-brown-suede-leather

image.png.c03cd8e7af9b110c2653792004e30299.png

Ale cenově asi rozdíl nebude. Navíc ty Martnero se mi líbí víc :)

Diky, ty Martenero jsou ale designove fakt vychytanejsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Conn napsal:

Ahoj, me nejde o power reserve ale o ten design. Nenasel jsem nic moc podobneho tak me zajimalo jestli o necem vite. 

Aha, promiň, myslel jsem, že tě zaujala právě ta power reserve.

(Jinak jen pozor Martenero mají Myiotu s jednostranným nátahem, který více chrčí na ruce. Sice to je funkční, nikoliv vzhledová, věc, ale já jsem na to hrozně háklivý, tak upozorňuji i lidi kolem.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Locky napsal:

Aha, promiň, myslel jsem, že tě zaujala právě ta power reserve.

(Jinak jen pozor Martenero mají Myiotu s jednostranným nátahem, který více chrčí na ruce. Sice to je funkční, nikoliv vzhledová, věc, ale já jsem na to hrozně háklivý, tak upozorňuji i lidi kolem.)

Diky za upozorneni. Ja uz v minulosti jedny hodinky s timhle strojkem mel. Ze zacatku me to prislo zvlastni, ale nakonec jsem to ani nevnimal a nevadilo to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten jednostranný nátah na Myiotě měl rád... rotor uměl nabrat na tu volnou stranu pořádné otáčky, někde se ještě chvilku po razantním pohybu ruky mrskaly hodinky na zápěstí s temným hučením... prostě to tam žilo...teď (Seiko) mně ten pocit chybí, ani nevím jestli není rotor zaseklý... sterilní ticho.... občas když Myiotu nasadím zase na ruku, tak hlavně pro ty efekty :)

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Snekofon napsal:

Já ten jednostranný nátah na Myiotě měl rád... rotor uměl nabrat na tu volnou stranu pořádné otáčky, někde se ještě chvilku po razantním pohybu ruky mrskaly hodinky na zápěstí s temným hučením... prostě to tam žilo...teď (Seiko) mně ten pocit chybí, ani nevím jestli není rotor zaseklý... sterilní ticho.... občas když Myiotu nasadím zase na ruku, tak hlavně pro ty efekty :)

To mas pravdu. Kdyz jsem Myiotu mel tak me to nakonec taky bavilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Emiliano napsal:

Ty jsou super. Ty bych si taky vybral. Tak ať dělají radost. Pak sem dávej fotky. 

Diky. Chvili si jeste pockam, protoze aktualne jde o pre-sale. Predpokladane odeslani je konec ledna. S dobou dodani a celnikama to vidim nekdy na unor. Aspon se budu vic tesit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 3. 12. 2020 v 10:45, Irwinek napsal:

Mě by se asi víc líbily ty první, každopádně gratuluji k neotřelému kousku 😄

Diky, chtel jsem neco “jineho” :) 

Porad na ne jeste cekam. Z konce ledna je konec unora tak uvidime 😕 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, jsou opravdu nádherné! Líbilo by se mi, kdyby bylo maximum ploch broušených, což asi nebude. Jo, s tou Myiotou je fakt sranda :)
Na zkrácení času si můžeš poslechnout 2 podcasty s Johnem Tarantinem z Mantenero (W&W a TBWS). Je z nich vidět, že to myslí fakt docela vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...