Přejít na obsah

Návod AS4020-52E


JAVY

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, JAVY napsal:

Děkuji, pokud by se Vám podařilo najít i česky, bylo by to super

Český se dodává pouze k hodinkám, zakoupeným u AD, jedině že by ho měl někdo uložený jako ufonislav 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Možná trošku OT ale téma k těmto jsem nenašel. Kámoš chce koupit tyto hodinky, s tím, že je to limitka a je jich jen 17 na světě. Podle me je to hovadina.ale raději se zeptám, jestli někdo nemáte informací, jestli náhodou opravdu nějaká limitovaná edice nebyla. Já tam nic nevidím.

IMG-20220902-WA0002.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak je nakonec koupil. chtěl bych se ještě zeptat jsou tyto hodinky nějak extrémně náchylné k poškození vibracemi? Ten borec co mu to prodal tvrdí že obecně strojky s eco Drive jsou náchylnější, pro to je nebere ani na motorku. Já jsem nic podobného nezaznamenal ani v manuálu k mým CC9020 a podle mě je to blbost. máte někdo zkušenost že by se mu hodinky zničili při podobném používání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele 10 let denního používání naprosto bez ohledů.... Pak taková větší rána o dlažbu, kdy se uvnitř něco seklo, v onyxu to naštěstí napravili. Ale na to co mají za sebou, vypadají pořád pěkně a jdou perfektně. Bych mu bejval možná limitku nechal, ale to jsem ještě nebyl rozhoupanej, že potřebuju tu aktuální 😀

Upraveno uživatelem (Miloš)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...