Přejít na obsah

Vytočená korunka ve sprše


Doporučené příspěvky

Ahoj všem, dobrý večer,

asi po třetí v životě jsem se sprchoval s hodinkami. Asi po čtvrté v životě jsem ráno ručně natahoval hodinky.....

....po par minutách koukám, a sakra. Korunka. Jsou to zelené Suma. 
 

Lepší nechat servis je omrknout? Nebo když to byla chvilka, tak třeba ok? Nechat korunku vyšroubovanou na teplem místě? 
 

Díky za každou radu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, je sice poměrně těžké z Tvého nepříliš souvislého projevu (aka Andrej Babiš) extrahovat nějakou smysluplnou informaci, ale pokud tomu dobře rozumím, tak sis ASI vyplavil hodinky. Pokud k tomu opravdu došlo, tak žádné ponechání hodinek na teplém místě, byť s vyšroubovanou korunkou, jim nepomůže. Máš li podezření, mazej do servisu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon, omlouvám se.... vypadla mě tam věta, naštěstí všichni pochopili, že jsem měl vyšroubovanou korunku a hodinky byly ve sprše.

Hodinky jsou to roční teprve. Zatím je vše ok.  Tak to tak snad i zůstane. Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

prosím tě, hodinky by ti měly těsnit i s vyšroubovanou korunkou. V naprosté většině případů je těsnění i v krčku hodinek a nejenom v korunce. 

Pokud bys chtěl mít jistotu, tak ti poradím jak spolehlivě vyzkoušíš, jestli se ti do hodinek voda dostala a nebo ne a to i v nepatrném množství.

Ohřej hodinky cca na 40 stupňů a připrav si kousek houbičky na nádobí. Do lednice dej malou skleničku s vodou a nech ji vychladit. Do vody dej rovnou i kousek houbičky. Když máš vše připraveno, hodinky jsou ohřáté a voda s houbičkou vychlazená, tak houbičku vyndej z vody a polož ji doprostřed skla hodinek. Chvíli počkej a když se nic nestane, tak je strojek  pěkně v suchu, ale pokud se ti dostala voda do hodinek, tak se ti uprostřed skla zevnitř vysráží mlžný opar.

Můžeš vzít jed na to, že je tato zkouška 100%. U nás v servisu takto testujeme všechny hodinky nad 200M. Před tím si, ale pobudou půl hodiny v zatopeném tlakovém válci v NATATORU, vystavené patřičnému tlaku.

Tak hodně zdaru při testování.....

Ruda ONYX servis značkových hodinek.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...