Přejít na obsah

AP Code 11.59


Willie McBride

Doporučené příspěvky

Ahojte, prosím Vás, je tu niekto, kto má tieto AP (v akejkoľvek verzií)? Z fotiek som úplne hotový a ak aspoň z polovice neklamú, tak ich musím mať 🙂 Má niekto fotku, ako reálne vyzerajú na ruke? Na nete som našiel len nejaké reklamné fotky, no zase vieme, že modelky (živé, či hodinkové) v realite môžu vyzerať trošku odlišne a momentálne žiadnu dostupnú AP predajňu v okolí nemám 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze sve zkusenosti bych doporucil na fotky moc nedat. Ja mel z tech hodinek na zaklade fotek nejaky dojem a kdyz jsem je pak videl nazivo, byl jsem v soku. Jeste jsem snad nevidel fotku, ani video, ktery by dobre vystihlo jejich podstatu.

Ale samozrejme na prvni seznameni jsou fotky lepsi nez nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nemám možnost vidět hodinky naživo, nezkoumám fotky, ale videa. Tam je to mnohem bliž realitě... nedá se tak moc kouzlit se světlem nebo perspektivou a také možnosti následných úprav jsou omezené (esp dražší, takže míň využivané).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Adam, fotky na začátku skutečně smysl nedávají - vůbec ne v případě, pokud jsi hodinky v reálu ještě neviděl a nemáš ponětí o jejich reálné dynamice v pohybu. Také doporučuju video only.

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, AdaMoss napsal:

Ze sve zkusenosti bych doporucil na fotky moc nedat. Ja mel z tech hodinek na zaklade fotek nejaky dojem a kdyz jsem je pak videl nazivo, byl jsem v soku. Jeste jsem snad nevidel fotku, ani video, ktery by dobre vystihlo jejich podstatu.

Ale samozrejme na prvni seznameni jsou fotky lepsi nez nic.

Ďakujem za radu. Samozrejme, fotky nikdy nedokážu vystihnúť realitu, ja sa ani nechcem na základe fotiek, resp. videa rozhodnúť o kúpe. Bez skúšania o kúpe hodiniek ani neuvažujem, no keďže je situácia, aká je, na SVK nemáme butik AP a tak sa snažím získať o daných hodinkách čo najviac info, či vôbec má zmysel vycestovať za nimi niekam (aj keď myslím, že teraz Rakúsko má obchody zatvorené). Možno na základe info z netu, prípadne od niekoho, kto ich reálne má/skúšal zistím, že mám na ne zabudnúť, že sú len fotogenické a realita je niekde inde, ako som dúfal ... no ako sa poznám, aj tak ich pôjdem niekde vyskúšať , až Covid dovolí 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, martar napsal:

Když nemám možnost vidět hodinky naživo, nezkoumám fotky, ale videa. Tam je to mnohem bliž realitě... nedá se tak moc kouzlit se světlem nebo perspektivou a také možnosti následných úprav jsou omezené (esp dražší, takže míň využivané).

Ďakujem za radu, dáva to zmysel 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Za mě má CODE 11.59 jako kolekce snad nejlepší kontinuitu na světě. Na obrázku vintage repetice z 50 let vs aktuální CODE 11.59, který si bere základní prvky z těch starých hodinek, ale zároveň přináší i charakteristiky typické pro Royal Oak. Kdo tady tenkrát kritizoval fonty na ciferníku nebo ručičky a další věci, tak to celé jenom nepochopil. Když k tomu přidáte další specialitky jako dvojtě zakřivené sklo, jsou to vzhledem k vysokému levelu provedení a historickému podtextu naprosto famózní hodinky. Ve finále jsou to ty nejvíc AP hodinky, které momentálně existují, ať si kdo myslí co chce, tak to prostě je. :)

 

20211128_142924.jpg

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Jak mě ta první vlna vůbec neoslovila, tak tady ty si už představit umím, vypadají parádně. Jen úplně nerozumím kam je zařadit - jsou na sportovním řemínku, ocel, ale WR je jen oblekových 30m? Vzhledem k tomu komplikovanému tvaru pouzdra se spoustou záhybů bych řekl, že nejlepší je dát je jednou za měsíc pod tekoucí vodu, ale to asi nepůjde:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, tikzot napsal:

Počkej Franto, to myslíš jako  ironicky..? Nebo..? Protože já nic lepšího z chrono světa na webu neviděl, to myslim vážně😉

No prave ze to myslím vážně. Taky jsem neviděl dlouho tak super prezentaci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 2. 2023 v 19:57, xcmaniax napsal:

Tady uz me napada jen ta znama hlaska - “a pritom je to takova blbost” :) Proste ukazka co jde za neomezeny penize udelat a pro par miliardaru koupit :) 

Je to oznacene Research&Development. Treba z toho casem vznikne neco orezaneho i pro normalni smrtelniky 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...