Přejít na obsah

Omega Speedmaster Caliber 321 "Ed White"


Doporučené příspěvky

před 17 minutami, dabelM napsal:
Ten Snoopy 2015 to pěkně oživuje. Pod ním jsou jaké moony se svítící rychlostní scalou ?


Apollo 8 Dark Side. Jsem je vytáhl po roce na světlo a jsou fakt pěkný 😃


Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Vjace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Vjace napsal:

Obojí tam je. Jak ST2, tak Tokyo 2020 Rising Sun tam je. Jen si mě teď zmátl v tom označení, kde co je. Snoopy je 1, a jde to do 6 po směru hodinových ručiček. Takže Apollo 8 je 6 a Ed White je 5. ST2 a Tokyo jsou jaká čísla?

Bohužel jsem je prohodil, myslel jsem si, že u st2 svítí bod a u OH2020 svítí index a ono je to naopak. 

Za trest zejtra zajdu do banky a OH2020 vytáhnu a trošku zase ponosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, dabelM napsal:

Bohužel jsem je prohodil, myslel jsem si, že u st2 svítí bod a u OH2020 svítí index a ono je to naopak. 

Za trest zejtra zajdu do banky a OH2020 vytáhnu a trošku zase ponosím.

Tak to je pecka trest 😃 Tak pak dej wrist shot s Tokyo 2020 na ruce. Jakou máš kombinaci? Já je ještě na ruce ani jednou neměl, jsou na mě moc velké a vysoké. Ale líbí se mi ten cifr a červená luneta, to je super. Já asi dlouho nesundám Ed White z ruky, až se mi teda povede upravit tah. Jak já se u toho včera natrápil a bylo to k ničemu. Prostě jsem povolil jen nějaké šroubky, druhou půlku potřebných jsem nepovolil. Budu muset potupně do hodinářství 😬 A to jsem myslel, že mě nic nezaskočí, u Rolád jsem s tím nad ohněm strávil taky dost času. Ale vždy jsem se s tím popral. Včera jsem prvně prohrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...