Přejít na obsah

WOODEN LAND


mkshort

Doporučené příspěvky

Český hodinkový počin, o kterém se tu ještě nemluvilo. Doufám tedy, z hledání ve celém fóru nic nevylezlo. Někomu budou dřevěné hodinky připadat příliš eko-bio (bohužel i můj případ), ale tahle firma má duši a odvahu a to se cení.

https://wooden.land/cs/

Dostal jsem se k nim náhodou. Nedávno se děti koukaly před spaním na Déčku na Čtení na dobrou noc. Četl zrovna Zdeněk Svěrák a měl na sobě jakési dřevěné hodinky. Tak jsem udělal pár skrínšotů a sdílel ve vlákně "Jaké hodinky nosí VIP?". A jistý hodinkový detektiv objevil, že jsou od Wooden Land-u.

Každopádně třeba jejich vrcholný model má základ pouzdra z Al slitiny a mechanický strojek s automatem...

https://wooden.land/cs/home/158-maori.html

Fota ze stránek výrobce.

l2.jpg.76bdcf7d7dfff01b193b23b5e1a23e84.jpg 

l4.jpg.cc2fddd4d6471a7c9153486f63e2fb6e.jpg   

l1.jpg.2d433093db139c81031a96de1e90f5b7.jpg

7620.jpg.d4e7caacf30b18e38b7f720ea2681332.jpg    mqdefault.jpg.512b9a6772fc7a1c64043f2d22a6edd5.jpg

l3.jpg

Upraveno uživatelem mkshort
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po světě je takovych dřevo projektů víc....upřímně mně to přijde spíš pozérské...kvalitni hodinky přežijí generace, nejedná se o typický spotřebák...kdo chce být reálně eko, koupí starší kvalitní hodinky, t.j recykluje, navíc může mít na ruce kvalitní produkt, který jej ještě přežije a budou ho moci recyklovat jeho následovníci...eko s odkazem...

Že jsou dřeváky co kus, to originál...určitě, ale jde to i u bronzovek....spojení s přírodou...no proč ne...třeba přinesou kus přírody i za volant Mercedesu pana Svěráka....btw. mám pane Svěráka  i jeho humor velmi rád....

Takže kdo si bere dřevěné hodinky protože se mu líbí že jsou originál a jiné, ať si je užije...kdo je nosí jako eko-moralizování a pózu, ať si to užije taky 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...