Přejít na obsah

Regulace strojku


DDK

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Od vcerajsich -60s/d to do rana preslo na +38s/d (winder) a od rana do teraz na +5s/d (12up). Budem to este sledovat a uvidim.
Ono to bolo take captave od zaciatku co prisli ako nove. Maju presne 2 roky, na ruke boli naozaj minimalne. Zena nijak neocenila technologiu automatickeho strojceka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že už mohu prezentovat výsledky mého regulačního zásahu. Proběhly celkem dvě korekce a z odchylky +13-+16 jsem se dostal na hodnoty oscilující blízko kolem nuly, kdy jsem zřejmě schopen dosáhnout drobné korekce odkládací pozicí přes noc. Dýnkem dolů, či na boku získávám přes noc malé plus, dýnkem nahoru pak malý mínus. Takto jsem spokojen a poslední věc co mi na těhle hodinkách vadila je vyřešená.

Na grafu jsem vyznačil dvě noci kdy bylo dýnko nahoru, měřím vždy než je dám na ruku a před odložením na noc.

Edit: tedy vlastně již tři noci s dýnkem nahoru, tedy i drobný pokles před vyznačeným úsekem je dial down.

44357F9A-7035-4C2D-AA6C-37514F7DF8D3.jpeg

Upraveno uživatelem Waya03
Dodatek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pepino777 díky za odkaz, zkusím až budu doma ;) jsem zvědav, jak to bude fungovat

@Waya03 velice dobrá práce, klobouček :) ještě ty svoje nechám nějaký čas zaběhnout, ale už to je přes měsíc denního nošení a rozdíl ve změně odchylky nepozoruju, takže mě asi brzo čeká podobný laborování...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...